قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

شستشوی تابلو فرش و فرش های قیمتی و عتیقه

هزینه شستشوی تابلو فرش دستبافت

هزینه شستشوی تابلو فرش دستبافت

شستشوی تابلو فرش و فرش های قیمتی و عتیقه، از آن جایی که شستشوی قالی دستبافت ملزم به تخصص کافی می‌باشد و شوینده ها و تثبیت کننده های رنگ معتبر و مبخصوص احتیاج دارد شستشوی آن در خانه به هیچ وجه به صرفه نمی باشد چون که علاوه بر هزینه های مربوط به مواد شوینده و زحمت بسیار می‌تواند موجب خسارت جدی به قالی شود و شما مجبور به خرید دوباره قالی دستبافت شوید، که این موضوع هزینه بسیاری را برای شما و خانواده تان به همراه خواهد داشت. بنابراین با توجه به مناسب بودن هزینه شستشوی قالی دستبافت در قالیشویی، سپردن این مسئولیت به این کارخانه ها منطقی تر می‌باشد و هزینه بسیار ناچیزی برای شما دارد. در عین حال نیز نتیجه ای عالی از این کار دریافت خواهید کرد، چون که این شستشو و خشک کردن با دستگاه های جدید صورت می‌گیرد.

منطقا کارشناسان قالیشویی معتبر قالی دستبافت، با توجه به نوع و متراژ قالی و همچنین خدمات مورد نظر شما هزینه شستشوی قالی دستبافت را به شما خواهند گفت و با شما به توافق می‌رسند و سپس اقدام به بردن قالی به کارخانه می‌کنند. قالی های دستبافت قبل از ارسال به کارخانه توسط کارشناسان بررسی می‌شوند، چون که احتیاج به ضمانت دارند تا با خیال مشتری بابت سلامت آن ها راحت و آسوده باشد.

 

شستشوی تابلو فرش دستبافت ملزم به مراقبت و توجه بسیار بالا می‌باشد. برای حفظ و نگهداری درخشندگی و زیبایی تابلو قالی، به تعدادی نکات مهم باید توجه کرد. در هنگام شستشوی تابلو فرش، توصیه می‌گردد از مواد شوینده قوی استفاده نکنید، زیرا که امکان دارد ساختار قالی را خراب کنند. بهتر می‌باشد از ماده های ملایم و مناسب استفاده بکنید و قبل از استفاده ازآن‌ها را روی یک پارت کوچک و غیرقابل مشاهده تست کنیدبه هیچ وجه برای از بین بردن لکه از لکه‌برهای پارچه و سطوح استفاده نکنید، زیرا که امکان خسارت به الیاف طبیعی وجود دارد.

هرگز  تابلو فرش‌های با ابعاد کوچک را داخل ماشین لباسشویی نیندازید و اجازه ندهید با مواد شوینده لباس شستشو بشود و یا در معرض خشک شدن ماشینی قرار بگیرد. همچنین در طول جدا کردن از قاب با احتیاط این کار را انجام دهید تا ریشه‌های قالی خسارت نبیند و یا کشیده نشود.

هرگز فرش نمدار را بعد از شستشوی تابلو فرش دستبافت روی دیوار آویزان نکنید به این علت که هوا می‌خورد و خشک می‌شود. بسته بودن یکی از سطوح و عدم جریان پیدا کردن هوا اطراف آن باعث پوسیدگی و بوی بد می‌شود.  امکان بروز کپک پشت تابلو قالی در مناطق مرطوب وجود دارد، بنابراین بعضی وقت ها تابلو را از روی دیوار بردارید و در معرض نور غیر مستقیم خورشید قرار دهید.

اگر احساس می‌کنید تخصص کافی برای غبارروبی، از بین بردن لکه‌ها و شستشوی تابلو فرش دستبافت را ندارید، می توانید آن را به قالیشویی سبحان که از بهترین قالیشویی و مبل شویی در پرند نیز می باشد بسپارید.

شستشوی تابلو فرش و فرش های قیمتی و عتیقه با دستگاه های تمام اتوماتیک

شستشوی تابلو فرش و فرش های قیمتی و عتیقه با دستگاه های تمام اتوماتیک

قالی دستبافت از گذشته های دور در بین مردم ایران ارزش بسیار زیادی دارد و جزء هدایای نفیس و گران قیمت به حساب می‌آید. هنر دست زنان و مردان که اصالت و زیبایی را در تار و پود خود جای داده است و تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی ایفا می‌کند. امروزه نیز بیشتر افراد در خانه برای داشتن دیزاینی مخصوص و بی نظیر از قالی دستبافت استفاده می‌کنند. یکی از دغدغه های این مردم نحوه شستشوی قالی دستبافت می‌باشد و همیشه به دنبال پیدا کردن قالیشویی معتبر می‌باشند تا با خیالی آسوده قالی با ارزش خود را به آن ها بسپارند، بدون اینکه هیچ  نوع اتفاقی برای قالی رخ بدهد. در ادامه این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین قالیشویی را برای شستشوی قالی دستباف را پیدا کنید.

برای شستشوی قالی دستبافت تخصص و تجربه قالیشویی اهمیت به سزایی دارد، چون که  الیاف ها و رنگ های استفاده شده در بافت این نوع قالی ها نسبت به قالی های ماشینی بسیار متفاوت می‌باشند و نیازمند توجه بسیاری می‌باشند تا هیچ گونه خسارتی به آن ها وارد نشود.

نوع ابریشم و نخ هایی که با شیوه های بخصوصی رنگ آمیزی شده اند، بسیار متنوع می‌باشند و باید قبل از شستشو به صورت مناسب تشخیص داده شوند تا از راه های درستی برای شستشو استفاده کنند و زیبایی و رنگ های قالی حفظ شود.

در اصل به علت دقت زیاد و ظرافتی که در زمان بافتن قالی ها به کار رفته و همین طور نرخ بسیار بالای آن، این قالی ها  شیوه شستشوی بخصوصی دارد. از این رو برترین نتیجه را هنگامی خواهید گرفت، که از قالیشویی معتبر قالی دستبافت کمک بگیرید.

اهمیت شستشوی فرش های قیمتی

اهمیت شستشوی فرش های قیمتی

تمیزی و نظافت قالی ها تاثیر بخصوصی در دکوراسیون داخلی خانه و حتی گاهی محل کار دارد. با توجه به این که  گاهی اوقات قالی را کف زمین پهن می‌کنند، ولی گاهی بعضی ها ترجیح می‌دهند قالی دستبافت را به عنوان تابلو فرش برای طراحی دیوار استفاده کنند. در هر صورت قالی ها در فواصل زمانی گوناگونی احتیاج به شستشو خواهند داشت.

استفاده بلند مدت و رفت و آمد روی قالی باعث کدر شدن و کثیفی آن خواهد شد. اگر شما از آن دسته مردمی هستید که همیشه و به طور روز مره اقدام به جارو برقی زدن می‌کنید، هم احتیاج به هماهنگی با قالیشویی قالی دستبافت دارید.

چرا که خیلی از گرد و خاک های جمع شده در قسمت زیرین تار و پود و یا ریشه قالی حتی با جارو زدن نیز تمیز نمی شود و احتیاج به شستشوی اصولی و دقیق دارند تا از خسارت به بافت اصلی قالی و همچنین به وجود آمدن بعضی باکتری ها جلوگیری به عمل آورد.خوب است بدانید که به وجود آمدن باکتری ها در داخل بافت قالی علاوه بر این که طول عمر مفید قالی دستبافت را کم می‌کند.

موجب ایجاد بیماری های زمینه ای بسیاری می‌شود و برای اعضای خانواده مشکل ساز می‌شود.

به ویژه اگر نوزاد و کودک در خانه دارید بهتر است از قالیشویی با تجربه ای برای شستشوی قالی ها خدمات بگیرید. اگر هم جزء آن دسته از مردمی هستید که در فاصله های زمانی زیاد اقدام به تمیزی و جارو زدن قالی می‌کنید.

با توجه به موارد ذکر شده بهتر می‌باشد هر چه زودتر با یک قالیشویی معتبر قالی دستبافت برای شستشوی قالی ها هماهنگ کنید و این کار را در روتین نظافتی خانه قرار دهید تا همیشه قالی هایی پاکیزه داشته باشید.

شستشوی تابلو فرش توسط قالیشویی معتبر فرش دستبافت

این روزها قالیشویی ها با داشتن برترین دستگاه های شستشوی قالی دستبافت اقدام به شستشوی این نوع قالی ها می‌کنند. در واقع کمتر شخصی را پیدا می‌کنید که با روش های سنتی قالی ها را بشورد. هنگامی که قالی دستبافتی را به قالیشویی می‌سپارید، قبل از هر اقدامی، متخصصین اقدام به بررسی وتشخیص نوع الیاف قالی می‌کنند تا با توجه به آن روش شستشو با دستگاه مورد نظر و همین طور شوینده مناسب را مشخص کنند. این کار موجب می‌شود هیچ  گونه خسارتی به بافت، رنگ و زیبایی قالی دستبافت شما وارد نشود و طول عمر قالی شما زیاد می‌شود. بنابراین انتخاب برترین قالیشویی عضو اتحادیه برای قالی دستبافت اهمیت بسزایی دارد.

در هنگام شستشوی قالی دستبافت در قالیشویی عضو اتحادیه برای قالی دستبافت که تجهیزات و دستگاه های به روز و جدیدی دارند به دمای آب، نوع شوینده و برند آن، میزان مواد شوینده مورد احتیاج قالی با توجه به متراژ و حتی فشار آب توجه می‌شود و تحت نظر متخصصین با تجربه صورت می‌گیرد. همین کار موجب می‌شود به قالی شما هیچ گونه خسارتی وارد نشود.

در شرکت های قالیشویی مرحله خشک کردن قالی های دستبافت نیز به طریق دستگاه های مخصوصی انجام می شود. به همین دلیل با وجود الیاف های طبیعی قالی های دستبافت، هیچ گونه تداخل و ترکیب رنگی را بعد شستشوی آن ها مشاهده نخواهید کرد. علاوه بر این کیفیت و درخشش رنگ ها نیز حفظ می‌شوند. روش شستشوی انواع قالی دستبافت با یکدیگر متفاوت می‌باشد و احتیاج به علم و تخصص کافی در این حوزه دارد، که قالیشویی می‌تواند بهترین گزینه برای این کار باشد.

در چه زمان هایی تابلو فرش احتیاج به شستشو دارد؟

در چه زمان هایی تابلو فرش احتیاج به شستشو دارد؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که زیاد مهمانی در خانه دارید، بهتر می‌باشد در فواصل تایم کمتری از قالیشویی ها برای شستشو قالی ها کمک بگیرید، چرا که این کار از خسارت دیدن و خراب شدن قالی در طول زمان جلوگیری می‌کند و طول عمر مفید قالی را زیاد می‌کند. محل قرار گیری قالی ها در خانه به راحتی زمان شستشوی قالی دستبافت را مشخص می‌کند.

این که چقدر در مسیر رفت و آمد است و در سالن یا راهرو خانه پهن شده باشد، میزان گرد و غبار و آلودگی گوناگونی را جذب می‌کند و احتیاج به رسیدگی زیادی دارد. برخی از افرادی که کودک در منزل دارند، نسبت به بقیه افراد احتیاج بیشتری به قالیشویی پیدا می‌کنند.

حتی در مواردی امکان دارد کودک در زمان غذا خوردن، ناخواسته غذا را بر روی قالی دستبافت بریزد و یا لیوان آب میوه یا بقیه نوشیدنی ها بر روی قالی ریخته شود. متخصصین حوزه قالیشویی به شما پیشنهاد می‌کنند در این هنگام بهترین کار تماس و هماهنگی با قالیشویی معتبر قالی دستبافت می‌باشد تا با توجه به نوع قالی و رنگ الیاف ها از شوینده و لکه بر های مناسب استفاده کنند تا هم لکه ها پاک شود و هم سلامت قالی تضمین بشود. هرگز در این مواقع اقدام به استفاده از مواد سفید کننده یا لکه بر های موجود در خانه را نکنید، چون قطعا قالی دستبافت گران و ارزشمند شما خسارت جبران ناپذیری وارد می‌کنید. بنابراین بعد از لکه شدن بلافاصله به کمک قالیشویی قالی خود را همانند روز اول تمیز نمائید. در این موقعیت از دست ندادن تایم اهمیت به سزایی دارد، چون که باقی ماندن لکه ها به مدت طولانی باعث ثابت شدن آن بر روی بافت قالی خواهد شد و تمیزی آن را مشکل ساز می‌کند. با این وجود قالیشویی های معتبر با داشتن دیوایس های جدید به خوبی این مسئله را بر طرف می‌نمایند.

تابلو فرش دستبافت خود را برای شستشو به قالیشویی سبحان  بسپارید

تابلو فرش دستبافت خود را برای شستشو به قالیشویی سبحان بسپارید

امروزه، با توجه به آپارتمانی شدن خانه ها، کمتر کسی را پیدا می‌کنید که بخواهد با روش سنتی در حیاط خانه قالی خود را بشورد. در اصل مشکلات مربوط به هزینه آب، محیط مشاع ساختمان مانع از این کار شده است. البته وجود قالیشویی معتبر قالی دستبافت را نیز نباید نادیده بگیریم. با این حال اگر باز هم به فکر شستشوی  قالی به خصوص قالی دستی در منزل هستید.

شستشوی قالی های ارزشمند دستبافت در خانه می‌تواند به آسانی موجب نابودی آن ها بشود. شستشوی  این نوع قالی ها بدون هیچ گونه تخصص و دانشی تنها خسارت هایی جبران ناپذیر برای قالی به همراه دارد. جلوه و زیبایی این قالی ها با این کار از بین می‌رود. همچنین استفاده از برس و شوینده های نا مناسب به بافت قالی صدمه وارد می‌کند و حتی امکان دارد لکه هایی با رنگ زرد بر روی آن ایجاد نماید و جذابیت و تمیزی قبل را از دست بدهد. از این رو هرگز خودتان در خانه با روش های سنتی اقدام به شستشوی قالی دستبافت نکنید و از قالیشویی معتبر فرش دستبافت کمک بگیرید تا فرش هایتان در صحت و سلامت، تمیز و زیبا شوند. با این اقدام احتیاج به صرف هزینه  ها برای خرید دوباره قالی نخواهید داشت.

خوشبختانه این روزها با پیشرفت تکنولوژی در صنایع مختلف، شاهد دستگاه های جدید در صنعت قالیشویی هستیم که همه روش های شستشوی سنتی در حیاط منزل و حتی شستشو با اسفنج و شامپوی فرش را مردود می‌کنند. چرا که این روش ها نه تنها موجب تمیزی و پاکیزگی نمی شوند، بلکه با ایجاد لکه و از بین بردن رنگ ها، درخشش فرش را نیز نابود می‌کنند.

قالیشویی سبحان

به‌صورت کلی باید گفت هرچه در نگهداری و تمیز کردن تابلو فرش دستبافت، سماجت بیشتری به خرج دهیم و دقت بیشتری بکنیم، عمر آن نیز بیشتر خواهد بود و بیشتر می‌تواند به زیبایی خانه ما اضافه کند. به همین دلیل می‌بایست با روش های گوناگون تمیز شود و همچنین نکات مهم در تمیزی این وسیله آشنا باشیم و آن روش ها را به کار بگیریم. ما در این مقاله تلاش کردیم تا چند نکته مهم در رابطه با نحوه شستشوی تابلو فرش دستبافت را به شما عزیزان ارائه دهیم. با این حال اگر هنوز در این‌ موضوع نیازمند راهنمایی هستید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شستشوی تابلو فرش و فرش های قیمتی و عتیقه، قالیشویی سبحان برترین تجهیزات و امکانات رو برای شستشوی تابلو فرش و فرش های قیمتی و عتیقه دارد و بر خلاف قالیشویی های دیگر، با ضمانت هیچ گونه خسارتی به فرش های قیمتی مردم وارد نمی شود. برای اطلاعات بیشتر با قالیشویی سبحان تماس حاصل فرمایید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما