قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

قالی شویی و مبل شویی در پرند

مبلشویی چیست؟

مبلشویی چیست؟

قالی شویی و مبل شویی در پرند، یک واقعیت بدیهی در زندگی همه ما ایرانی ها وجود دارد،این است که که مبل‌های خانه، هر چند وقت یک بار کثیف می‌شوند و گردوغبار، ریز راه خود را به سمت درزها پیدا می‌کنند، همین‌طور احتمال ریختن انواع نوشیدنی بر روی مبل وجود دارد، خوشبختانه تمیز کردن مبل کاری نسبتاً آسانی است، تمام آنچه که شما مورد احتیاج دارید، کمی وقت و یک یا چند مواد شوینده عالی است، اما اگر تایم تمیزکاری و مبل شویی را ندارید، می‌توانید با کسانی که در این کار متخصص هستند، کمک بخواهید و برای اینکه مبلمان شما راحت ترشستشو و تمیز بشوند، می‌توانید از نکات مفید مقاله قالیشویی تمام اتوماتیک در پرند استفاده بکنید.

فواید مبل شویی چیست؟

فواید مبل شویی چیست؟

اوقاتی‌که لکه‌های روی مبل جوری باشند که با ابزار و انواع دستگاه‌های خشک‌شویی مبل، پاک نشوند، به‌خصوص زمانی که رنگ مبل خانه شما روشن باشد، در آن زمان، شما به خدمات شستشوی مبل نیاز دارید. مبل شویی نیازمند روش‌های آبشویی زیادی می‌باشد، یعنی مبل شما با استفاده از آب فراوان شستشو می‌شود. اما این کار، تخصصی است و به متخصصین بخصوصی احتیاج دارد.

روش مبل شویی در خانه

روش مبل شویی در خانه

جمع‌کردن ذرات بزرگ

قبل از شروع به تمیز کردن خانه، باید ضایعات سطحی یا ذراتی که روی سطح مبل وجود دارد، باید جداسازی کنید. برای تمیز کردن مبلمان از جاروبرقی استفاده می‌شود.

  • باید از برس یک جاروبرقی استفاده شود تا بتوان وارد شکاف‌های پنهان شد.
  • باید همه سطوح کوسن را پاک بنمایید.

پاک کردن لکه ها

به‌محض ایجاد لکه، بلافاصله به تمیز کردن آن اقدام کنید. اگر زودتر اقدام به تمیز کردن لکه ها نکنیم، لکه ها ماندگار می‌شوند و پاک کردن آن سخت خواهد شد.

بررسی برچسب مخصوص مبل

قبل از استفاده از هرگونه مواد شوینده یا محلول‌های تمیزکننده، دستورالعمل‌های تولیدکننده را برای مراقبت از آنها بررسی کنید که معمولاً در برچسب‌های مبل وجود دارد.

تمیز کردن مبل با جوش شیرین

جوش شیرین فقط برای مصارف خوردنی نیست، بلکه یک روش تمیزکننده مؤثر برای مبلمان می‌باشد. در حقیقت، پاشیدن جوش شیرین برروی کل مبل به ازبین‌بردن بو و  رفتن لکه‌ها کمک ب سزایی می‌کند. همچنین می‌توان از محلول جوش شیرین خانگی برای هر پارت از لکه‌های سخت‌تر استفاده کنید.

در یک کاسه، به صورت مساوی، جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید. برای محلول خشک یا مرطوب، جوش شیرین به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بماند. هنگامی‌که جوش شیرین، لکه را به طور کامل جذب کرد، آن را با یک فرچه تمیز کنید و مانند همه عمل ‌های تمیز کردن، قبل از تمیز کردن کامل، از مبل آن را تمیز کنید.

برای پاک‌کردن رطوبت باقیمانده، هر پارت از مبل مناطق مرطوب مبل را با حوله خشک تمیز کنید. به‌آرامی تمام محلول تمیز کردن باقی‌مانده را پاک کنید.

شستشوی مبل با بخار شوی

شستشوی مبل با بخار شوی

نحوه استفاده و شستشوی مبل با بخار شوی در قالی شویی و مبل شویی در پرند بر اساس نوع بخارشو و همچنین مبل و نوع لکه متفاوت است.

برای مثال جهت شستشوی مبل با بخار شوی های معمولی و یا مارک‌های متفاوت‌تر به این صورت می‌باشد که ابتدا دفترچه راهنمای آن را به‌دقت مطالعه کنید؛ تا میزان مواد شوینده به نسبت آب را بدانید و آن را به‌ درستی تنظیم کنید و حتی اینکه در بیشتر مواقع شوینده نیاز است که شما استفاده کنید یا نه؟ و همین‌طور درجه بخار دستگاه را باید بدانید و کاربردهای این دستگاه را بدانید و علاوه بر این از موادی که به مبلمان شما ممکن است خسارت وارد کند اطلاع کامل داشته باشید.

مبل شویی سیار

مبل شویی سیار

اولین قدم برای شستشوی مبلمان در خانه، حضور متخصص مبل شویی از طرف آن قالیشویی که تماس گرفتید می‌باشد. متخصصان مبل شویی که در محل برای بازدید از مبلمان شما حضور پیدا می‌کنند، به شما می‌گویند که مبلمان شما به چه چیز نیاز و یا چه مواد شوینده‌ای باید برای آن استفاده شود و باید نوع جنس و پارچه مبلمان شما نیز بررسی‌های کامل شود.

متخصصان مبل شویی، با چشمانداز کامل و دقیق به مبل و جنس آن و همچنین آنالیز کردن نوع لکه‌ها، به شما خواهند گفت نتیجه شستشوی مبل و هزینه آن چه مقدار خواهد بود.

مثال کامل‌تر در مورد مبلمان چرم‌است، مبل شویی باید با دقت بیشتری انجام شود چون اگر لکه‌ای مانند جوهر خودکار بر روی آن باشد ممکن است به ‌سختی از روی مبلمان خانه شما پاک بشود و حتی امکان دارد این لکه روی مبلمان چرم شما کامل پاک نشود.

همین‌طور هزینه دقیق مواد شوینده مورد نیاز برای شستشو و اجرت کار فقط بعد از بازدید متخصص قالیشویی سبحان قابل اعلام است.

چرا که این امکان است که شما مبلمان بخصوص و گران ‌قیمتی در خانه داشته باشید که برای شستشوی آن به مواد شوینده مخصوصی موردنیاز است؛ بنابراین شما باید حتماً یک جلسه بازدید حضوری مبلمان خود را با متخصص مبل شویی هماهنگ کنید.

بعد از بررسی و در صورت شروع به کار شستشو، متخصص با دستگاه‌های مخصوص اول از هر کار دیگر روی مبل را جارو می‌کند. این جارو کشیدن روی مبل شامل درزها و شکاف‌های مبل نیز می‌باشد و تمام آلودگی و گردوغبار آن نیز از بین می‌رود.

هنگامی ‌که بالشتک‌های مبل از هم جدا می‌شوند و مبلمان شما کوسن‌های زیادی دارد با برداشتن بالشتک آن را هم جارو می‌زند تا مطمئن شود مبلمان کاملاً تهی از گردوغبار و آماده شستشوی می‌باشد.

در مرحله بعد از غبارروبی به کمک دستگاه های دیگر، مبلمان را با مواد شوینده‌ی مخصوص مبل و مناسب برای مبلمان می‌شویند. مواد شوینده بدون خسارت رساندن به مبلمان، از بافت پارچه نیز رد می‌شود تا همه جای مبلمان تمیز شوند.

دستگاه شستشوی مبل

دستگاه شستشوی مبل

بعد از بررسی و در صورت شروع به کارشستشو، متخصص با دستگاه های مخصوص اول از هر کار دیگر روی مبل را جارو می‌کند. این جارو کشیدن رویه‌ی مبل شامل درزها و شکاف‌های مبل نیز می‌شود و تمام آلودگی و گرد و غبار آن نیز از بین می‌رود، درصورتی که بالشتک‌های مبل از هم  جدا ‌شوند و مبلمان شما کوسن های زیادی داشته باشد، با برداشتن بالشتک ها آنها را جارو می‌زند تا اطمینان حاصل شود مبلمان شما عاری از گرد و غبار و آماده شستشو می‌باشد.

در مرحله بعد از غبار روبی به کمک دستگاه ها، مبلمان شما را با مواد شوینده‌ بخصوص و مناسبی شستشو می‌دهند. مواد شوینده بدون خسارت زدن به مبل، از بافت پارچه نیز رد می شوند تا همه‌جای مبل با مواد شوینده تمیز تر شوند.

مبل شویی با کیفیت

قالی شویی و مبل شویی در پرند،‌ علاوه بر تمیزی، باعث افزایش عمر مفید مبلمان شما می‌شود. در صورتی که به متخصصان واگذار کنید که به صورت اصولی انجام بشود، مبل شویی ها با بهره ‌گیری از متخصصان باتجربه و همین‌طور دستگاه‌های پیشرفته و مواد درجه‌یک، خدمات شست وشوی در محل را با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن، به شما ارائه می‌دهد.

شست و شوی مبل در محل یکی از سرویس‌های پرطرفدار و کارآمد در حوزه‌ی شست‌شوی است. با استفاده از خدمات شست‌و شوی مبل در محل، دیگر نیازی به جابه‌جایی مبل‌ها نیست. برای همین دیگر احتیاجی نیست نگران رویه مبلمان یا خوابیدن پف مبلمان در اثر شستشوی باشید. اگر این سرویس را از جای معتبری همچون قالیشویی سبحان دریافت کنید، حتی باعث افزایش عمر مفید مبل خواهد شد.

خدمات شستشوی قالی شویی و مبل شویی در پرند با استفاده از متخصصین حرفه ای قالیشویی سبحان، با بررسی مبلمان شما شروع می‌شود. آنها برای تعیین بهترین عملکرد ، نوع پارچه ، رنگ و سن مبلمان را بررسی می‌کنند. سپس ، هر نوع کثیفی که بر روی صندلی یا مبلمان شما که به نظر می‌رسد نیاز به توجه بیشتری دارند ، با دقت می‌شویند. در آخر ، متخصصین ما مبلمان شما را بررسی خواهند کرد و نظر شمارا در خصوص تمیز شدن آن ها خواهند پرسید.

علت زرد شدن ریشه قالی پس از شستشو چیست؟

علت زرد شدن ریشه قالی پس از شستشو چیست؟

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که پس از تحویل گرفتن قالی هایتان، ریشه های آن زرد شده باشند، در این پارت، می‌خواهیم علت ایجاد شدن این اتفاق را بیان کنیم.

زرد شدن ریشه قالی ها به علت استفاده از مواد شوینده نامناسب و بی کیفیت است و خوب شسته نشدن کف ها و آلودگی می‌باشد.

به همین علت باید در انتخاب قالیشویی دقت لازمه رو  بکنید و از نحوه شستشوی قالی هایتان توسط قالیشویی مطمئن شوید تا از رخ دادن این اتفاق جلوگیری به عمل آورید.

تکنیک ‌های روز برای تمیز کردن مبل ‌ها در مبل شویی سبحان

تکنیک ‌های روز برای تمیز کردن مبل ‌ها در مبل شویی سبحان

تمیز کردن مبل‌ ها یکی از وظایف مهم در خانه است که بیشتر مواقع به تعویق می‌افتد. اما با استفاده از تکنیک ‌های روز و مناسب، می‌ توان این وظیفه را به راحتی و بهترین شکل انجام داد. در این بخش، به بررسی تکنیک‌ های روز برای تمیز کردن مبل ‌ها در مرکز قالیشویی و مبل شویی در پرند می‌پردازیم.

شروع به خرید مواد شوینده مناسب

شروع به خرید مواد شوینده مناسب
قبل از هر چیز، باید مواد شوینده مناسب برای مبل‌ ها را تهیه کنید. برای مثال، اگر مبل شما از پارچه استفاده شده، باید از مواد شوینده ملایم و ضد باکتری استفاده کنید. قالیشویی های معتبر مثل قالیشویی سبحان، از مواد شوینده کاملا متناسب با جنس قالی ها استفاده می‌نمایند.

انتخاب مبل شویی معتبر

انتخاب مبل شویی معتبر
برای تمیز کردن مبل‌ ها بهترین راه این است که از مبل شویی معتبر و با تجربه استفاده کنید. مبل شویی سبحان با سابقه ‌ای درخشان و تجربه ارزنده می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. قالیشویی سبحان یکی از برترین مراکز قالیشویی و مبل شویی در پرند می‌باشد که می‌تواند قالی و مبل های درخشان و تمیز را به شما تحویل دهد.

استفاده از تجهیزات حرفه ‌ای

استفاده از تجهیزات حرفه ‌ای

برای تمیز کردن مبل‌ ها بهترین راه استفاده از تجهیزات حرفه‌ ای است. مثلا از ماشین های شویی مبل و ابزارهای مخصوص مبل شویی برای بهترین نتیجه استفاده کنید.

تمیز کردن با دقت

تمیز کردن با دقت
هنگام تمیز کردن مبل‌ ها باید با دقت و مراقبت انجام شود. از زدودن لکه‌ های میوه، قهوه و سایر مواد غیرقابل تمیزی استفاده کنید و حتی می‌ توانید از مکنده برای جدا کردن گرد و غبار استفاده کنید. کارشناسان قالیشویی سبحان، نظافت مبل ها و قالی های مختلف را با دقت فراوان انجام می‌دهند.

خشک کردن صحیح

پس از شستشو، مبل ‌ها را به ‌درستی خشک کنید. استفاده از پارچه یا دستمال تمیز برای خشک کردن مبل بهترین روش است و از خشک کن‌ های هوایی و یا نور خورشید نباید استفاده کنید.

در نهایت، تمیز کردن مبل‌ ها می‌ تواند وظیفه زمان‌ بری باشد اما با استفاده از تکنیک‌ های مناسب و با کمک از مبل شویی سبحان می‌توانید بهترین نتیجه را به ‌دست آورید و مبل ‌های منزل شما همیشه به ‌روز و تمیز نگه داشته شوند.

چگونه لکه‌ های پنهان را از روی قالی و مبل‌ های خود پاک کنیم؟

لکه‌ های پنهان روی قالی و مبل‌ های ما می‌ تواند بسیار آزاردهنده باشد و در صورتی که به درستی تمیز نشوند، ممکن است باعث آسیب به ظاهر و ارزش این محصولات شود. اما با روش ‌های صحیح و مناسب، می‌توان به راحتی این لکه ‌ها را از روی قالی و مبل ‌های خود پاک کرد.

یکی از بهترین راه‌ ها برای پاک کردن لکه ‌های پنهان روی قالی و مبل ‌ها، استفاده از خدمات قالیشویی حرفه ‌ای می‌باشد. قالیشویی سبحان یکی از بهترین مراکز خدمات قالیشویی و مبل شویی در پرند است که می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

قالیشویی سبحان دارای تجربه و مهارت بالا در زمینه پاکسازی و تمیزکاری قالی و مبل‌ ها است. آن ها از بهترین و موثرترین روش ‌ها و مواد شوینده برای پاکسازی لکه ‌ها استفاده می‌کنند و مطمئن می‌شوند که قالی و مبل‌ شما پس از پاکسازی، دوباره به حالت اولیه خود باز می‌ گردند.

بنابراین، اگر شما هم دچار لکه‌ های پنهان روی قالی و مبل‌ های خود شده ‌اید و دنبال راه حل مناسب برای پاکسازی آن ها هستید، بهترین گزینه این است که به مرکز خدمات قالیشویی سبحان مراجعه کنید و از تجربه حرفه‌ ای ترین کارشناسان برای انجام این کار استفاده کنید. به این ترتیب مطمئن هستید که قالی و مبل‌ های خود به بهترین شکل ممکن بازسازی شده و لکه‌ ها از روی آنها پاک شوند.

چرا فرش هایمان را به قالیشویی بسپاریم؟

چرا فرش هایمان را به قالیشویی بسپاریم؟

شستشوی قالی ها کار سهلی نیست و بدیهی است که خیلیا ترجیح می‌دهند که خودشان وارد عمل شوند و فرش و قالی هایشان را شستشو دهند اما  هرگونه دقت نکردن در این زمینه باعث می‌شود که خسارت جدی ای به قالی بزنند.

سپردن قالی به قالی شویی و مبل شویی در پرند می‌تواند یک انتخاب درست و بجا باشد چرا که در قالیشویی ها با وجود دستگاه های پیشرفته و مجهز این عمل را در سریع ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

همچنین ما در منزل موادهای شوینده مناسبی را نداریم  و نمیدانیم چه مواد شوینده ای رو استفاده کنیم و بابت آنها هزینه بپردازیم. اما در قالیشویی سبحان  تمامی مواد شوینده مناسب با انواع فرش ها وجود دارد. در مرحله خشک کردن فرش، اگر قالی را در جای درست قرار ندهیم و آب و کف های آن را کامل خارج نکنیم باعث پوسیدگی فرش می‌شود.

در قالی شویی و مبل شویی در پرند از چه مواد شوینده ای استفاده می شود؟

برای شستشوی قالی های دستبافت و ماشینی ما نیاز به مواد های شوینده مخصوصی داریم.

در گذشته از آب و مواد شوینده برای شستشوی انواع قالی ها استفاده می‌شد که امکان ایجاد زردی را برای ما فراهم می‌کرد.

همچنین به وسیله انواع سفید کننده ها برای شستشوی ریشه قالی ها استفاده می‌شد.

امروزه، با استفاده از برترین مواد شوینده، پاکیزگی را بدون خسارت به قالی های شما می‌دهند.

در قالیشویی های معتبر با توجه به جنس فرش ها و نوع آن بهترین شوینده ها و تثبیت کننده رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد که آسیبی به الیاف فرش ها نمی زنند.

ویژگی یک قالیشویی خوب چیست؟

ویژگی یک قالیشویی چیست؟

در این پارت می‌خواهیم قالیشویی ها رو که از دید مشتریان مورد توجه قرار می‌گیرند و بالاترین رضایت را دارند را بر اساس یکسری از المان ها ارزیابی کنیم.

قالیشویی های باکیفیت، دارای ویژگی های بخصوصی هستند که شما هر وقت این ویژگی ها را در آن‌ها مشاهده کردید، می‌توانید قالی هایتان را با خیالی آسوده به دست آنها بسپارید.

یک قالیشویی خوب در مرحله اول، به زمان اهمیت بسیار زیادی می‌دهد.

در مرحله دوم، باید قالی ها را همان‌گونه که سالم تحویل گرفتید همان‌طور سالم تحویل مشتری دهند در واقع هیچ گونه آسیبی به تار و پود فرش نزنند.

در قدم بعدی میبایست در شستشو فرش های دستبافت و ماشینی توجه کنند و این دو نوع را از هم تفکیک کرده و با توجه به جنس هر کدام روش شستشو خاص آن نوع را انجام دهند.

و در آخر باید از آب تمیز و پاک هم برای شستشو بهتر و هم برای رعایت شئونات مذهبی استفاده کنند تا رضایت مشتری جلب شود.

پاک کردن لکه نسکافه از روی مبل

پاک کردن لکه نسکافه از روی مبل

بعد از این که نسکافه بر روی مبل منزل ریخته شد، در اولین قدم، یک دستمال  نرم را بردارید و بر روی لکه نسکافه فشار دهید. دستمال را به گونه ای فشار دهید تا تمام رطوبت جذب دستمال بشود. به این نکته توجه داشته باشید که نباید به هیچ عنوان دستمال را بر روی لکه بکشید . با فشار دادن دستمال، سعی کنید که رطوبت را جذب کنید. در واقع کشیدن دستمال بر روی لکه نسکافه، باعث پخش شدن بیشتر آن می‌شود. در مرحله بعد باید تکه ای از ابر را با مقداری آب گرم خیس کنیدو بر روی لکه فشار دهید. آبی که جذبش می‌شود، قهوه است که در واقع جذب آن شده است.

بعد از آن ابر را فشار دهید تا آب اضافی از روی آن خارج بشود. بعد از آن، سعی کنید اسفنچ را از دور لکه به سمت داخل به صورت چرخشی بکشید تا از پخش شدن لکه جلوگیری بشود. اگر پس از انجام این مراحل مقداری از لکه بر روی مبل مشاهده می‌کنید، یک دستمال را با آب گرم و مایع ظرفشویی آغشته کنید و بر روی لکه بکشید تا هنگامی‌که باقی مانده لکه به طور کامل از بین برود.

شستشوی مبل در منزل با شامپو

شستشوی مبل در منزل با شامپو

جایگزین مایع ظرفشویی، پودر لباسشویی و شامپو مخصوص قالی هم می‌تواند باشد. اما هنگام استفاده از پودر، باید آن را حسابی در آب گرم مخلوط بکنید که هنگام پاک کردن آن، دانه های پودر بر روی مبل نمایان نشود. پس از فرایند پاک کردن لکه نسکافه از مبلمان، باید به صورت کامل پارت و قسمت های مرطوب مبل را از بین ببرید تا دچار بوی نامطبوع نشود. هنگام پاک کردن لکه از مبل، سعی کنید که فشار زیادی به مبلمان وارد نکنید. بدین گونه پارچه مبل خراب یا پوسیده نمی‌شود. یک ترفند بسیار جذاب در پاک کردن لکه از روی مبل، استفاده از ماءالشعیر است. این ماده می‌تواند به عنوان یک پاک کننده قوی برای لکه های سخت مانند قهوه یا نسکافه بر روی مبل و قالی باشد.

خشکشویی مبل با ماءالشعیر

خشکشویی مبل با مالشعیر

با ریختن کمی ماءالشعیر بر روی مبل، با یک دستمال تمیز سعی در پاک کردن لکه  نسکافه بکنید. بعد از پاک شدن لکه با یک دستمال خیس ماءالشعیر باقی مانده بر روی مبلمان را پاک کنید. با استفاده از این ماده، برای پاک کردن لکه نسکافه، متوجه می‌شوید که لکه بر روی مبل به بهترین وجه ممکن پاک می‌شود.

یکی دیگر از روش های پاک کردن لکه نسکافه ازروی مبل، استفاده از سرکه سفید یا ترکیب سرکه سفید با مایع ظرفشویی و آب گرم می‌باشد. مقداری سرکه سفید را با مایع ظرفشویی و آب گرم مخلوط بکنید و یک اسفنج را به آن آغشته کنید و بر روی لکه بکشید. این محلول به سرعت لکه را پاک می‌کند .پس از پاک شدن با استفاده از پارچه نمناک محلول را از روی مبل تمیز کنید .  پس از مراحل پاکسازی، خشک شویی مبلمان فراموش نشود.

روش دیگر شستشوی مبل در منزل

روش دیگر شستشوی مبل در منزل

برای پاک کردن لکه ها ازروی مبل، پودر ذرت هم می‌تواند گزینه خوبی باشد. پودر ذرت برای لکه های ماندگار، اثربخشی زیادی دارد.  تاقبل از استفاده از پودر ذرت برای لکه های قدیمی، ابتدا باید مبلمان را با کمی آب خیس کنید و دستمال را بر روی آن فشار دهید.  این عمل برای این است که لکه خیس بشود و به دستمال جذب بشود.

پاک کردن لکه نسکافه از روی مبل، کار آسانی نیست. اگر شما اطلاعات کافی درباره لکه بری سخت از روی مبلمان داشته باشید، می‌توانید در زمان کم،آن را از بین ببرید. با داشتن این اطلاعات، لکه را در کمترین زمان ممکن به صورت کامل محو می‌کنید. پاک کردن لکه نسکافه از روی مبل شویی در پرند، ممکن است دغدغه بسیاری از طرفداران نسکافه و قهوه باشد.

در قالیشویی ها چه خدماتی ارائه می‌شود؟

بسیاری از ما تصورمان از قالی شویی و مبل شویی در پرند، مکانی است که فقط شستشو فرش ها صورت می‌گیرد اما این حالت نیست.  قالیشویی سبحان با ارائه انواع خدمات رفوگری، شستشو فرش، مبلمان، تابلو فرش، شستشوی موکت و تشک خواب در خدمت شما عزیزان است تا یک تجربه خوب قالی شویی و مبل شویی در پرند ارائه دهد.

چرا باید قالیشویی با تجربه ای را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک قالیشویی با تجربه می‌تواند برای شما انتخاب سودمندی باشد. شما می‌توانید با ارجاع به یک قالیشویی و مبل شویی در پرند و حرفه ای از تمیزی و سلامتی فرش یا قالی های خود مطمئن شده و با خیال آسوده فرش های با ارزشتان را به دست آنها بسپارید. پیشنهاد ما به شما قالیشویی سبحان می‌باشد که با داشتن بیش از دو دهه تجربه می‌تواند خدمات مفیدی را به شما ارائه دهد.

قالیشویی سبحان

قالیشویی سبحان، مفتخر است چندین سال عنوان بهترین قالیشویی و مبل شویی در پرند را از آن خود کندو توانسته بهترین امکانات رو برای  مردم پرند در اختیار گذاشته تا رضایت شما رو همواره کسب کند.برای اطلاعات بیشتر،با قالیشویی سبحان تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما