قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم

خدمات مبل شویی حرفه ای با دستگاه مبل شویی در خانه

خدمات مبل شویی با دستگاه مبل شویی در خانه

شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم، وجود لکه و کثیفی روی مبلمان خانه از آن دست کثیفی‌‌ هایی است که اگر زود رفع نشود می‌‌‌تواند علاوه بر کاهش زیبایی دکوراسیون خانه، نظافت آن را نیز سخت و غیر ممکن می‌کند. مبل‌‌ های اپارتمان به دلیل استفاده زیاد، ممکن است خیلی زود کدر بشوند و بعد از گذشت مدتی قدیمی به نظر برسند. برای شستشوی مبل در خانه، راهکار زیادی در اینترنت نیز وجود دارد، اما گاهی این روش‌‌ های خانگی می‌‌‌تواند خسارت جبران ناپذیری به رویه  مبلمان وارد کند و پارچه آن را نیز از بین ببرد. البته خیلی از این روش ها جواب می‌دهند، اما هیچ اجباری وجود ندارد که به همه آن‌ها اعتماد کنید، زیرا برخی از آنها با بافت پارچه مبلمان شما سازگار نیست.

ما برای شما یک راهکار مطمئن‌تر داریم. می‌توانید از خدمات شستشوی مبلمان که توسط بهترین قالیشویی در پرند یعنی قالیشویی سبحان ارائه می‌شوند، استفاده کنید و از شستشوی اصولی و حرفه ای مبلمان مطمئن باشید. متخصصین مبل‌شویی قالیشویی سبحان در این فرایند با استفاده از دستگاه مخصوص شستشوی مبلمان و همچنین شوینده‌‌ های سازگار با جنس مبلمان می‌‌‌توانند انواع مبل پارچه‌‌ ای، چرم، سلطنتی، مخمل و… را با کیفیت بسیار بالایی شستشو بدهند. قالیشویی سبحان از برترین قالیشویی پرند در زمینه شستشوی مبلمان می‌باشد و چندین دهه سابقه درخشان در زمینه شستشوی مبلمان دارد. قالیشویی سبحان همچنین متفخر است که یکی از بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر می باشد که خدمات مبل شویی و قالیشویی متنوعی رابه مردم نصیر شهر ارائه می دهد.

شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم چگونه محاسبه می‌‌ شود؟

شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم چگونه محاسبه می شود؟

یکی از سوالات مرسوم در مورد سرویس، نحوه محاسبه نرخ مبل شویی است. اگر همین حالا وبسایت‌‌های مختلف را جستجو کنید و آگهی‌‌ های خدمات شستشو و خشکشویی مبلمان در خانه را ببینید، ممکن است با نرخ‌‌ های گوناگونی مواجه شوید. این قیمت های گوناگون احتمالا کار شما را در انتخاب بهترین گزینه سخت تر هم بکند. در همین راستا یک نکته را باید در مورد نرخ شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم و سایر مبلمان را در نظر داشته باشید، و آن اینکه نرخ پایین‌‌ تر الزاما به صرفه تر نیست. توجه داشته باشید که یک مبلشویی بی کیفیت می‌‌‌تواند به مبل شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند. بنابراین مهم تر از نرخ مبل شویی در خانه، کیفیت شستشو است. ابتدا کیفیت کار شرکت خدمات مبلشویی در خانه را به دقت بررسی کنید و از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید. مطمئن باشید که شرکت های معتبر، نرخ های منصفانه ای را هم ارائه می‌دهند.

چه عواملی بر نرخ شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم در منزل تاثیرگذار است؟

چه عواملی بر نرخ شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم در منزل تاثیرگذار است؟

در ادامه به مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه مبل شویی در خانه پرداخته ایم:

  •  تاثیر تعداد نشیمن مبل و کوسن بر نرخ شستشوی مبلمان در خانهتاثیر تعداد نشیمن مبل و کوسن بر نرخ شستشوی مبلمان در خانه

هر چه تعداد نشیمن مبل زیادتر باشد، هزینه مبل شویی در خانه نیز افزایش پیدا می‌‌‌کند. به صورت معمول تعداد متوسط نشیمن مبل ۹ نفره است و در نتیجه نرخ شستشوی مبل 7 نفره را می‌‌ توان استاندارد قیمت‌‌ گذاری در نظر گرفت. کوسن‌‌ های مبلمان نیز به صورت جداگانه شستشو می‌‌‌شوند و در نرخ شستشوی مبلمان در خانه تاثیر گذارند. در اصل برای قیمت‌‌ گذاری مبلمان در خانه هزینه شستشوی هر نشیمن در تعداد کل نشیمن‌‌ ها ضرب شده و با هزینه شستشوی کوسن‌‌ های مبلمان جمع می‌‌‌شود.

 تاثیر نوع تشک مبل بر هزینه شستشوی مبل در خانهتاثیر نوع تشک مبل بر هزینه شستشوی مبل در خانه

طبیعتا نوع تشک بر نحوه شستشوی مبلمان تاثیر می‌گذارد و نرخ شستشوی مبلمان را تغییر می‌‌‌دهد. با توجه به اینکه برای شستشوی مبل که دارای تشک جداشونده است، لازم است تمام سطح تشک‌‌ ها نیز شستشو شود، نرخ شستشو بالاتر خواهد بود.

 تاثیر جنس مبل بر نرخ شستشوی مبلمان در خانه

تاثیر جنس مبل در نرخ شستشوی مبلمان در خانه

همه مبلمان قابلیت شستشو دارند، اما روش شستشو هر مبل توسط متخصصان مبل شویی نیز متفاوت است. مبل‌‌ های پارچه‌‌ ای، مبل های تمام چرم، مبلمان پایه فلزی و پایه چوبی و… هر کدام به شیوه ای بخصوصی شستشو می‌شوند و نمی‌‌‌توان همه آن‌ها را به یک نوع شست. با توجه به اینکه هر روش تایم مورد نیاز خود را می‌‌‌طلبد و زحمت گوناگونی نیز دارد، قاعدتا نرخ شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم در خانه که جنس های گوناگونی دارند، با یکدیگر فرق خواهد داشت و برای تعیین هزینه باید مورد به مورد آنها را آنالیز کرد.

هزینه لکه‌‌بری شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم و تاثیر آن بر هزینه مبل‌شویی

هزینه لکه بری و شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم وتاثیر آن بر هزینه مبل شویی

متخصصان کارکشته و باتجربه شستشوی مبل در منزل به خوبی می‌‌‌دانند که یکی از کارهایی اصلی‌‌ شان در فرایند شستشوی مبل، رفع لکه مبلمان است چرا که اصولا مشتری به منظور رفع همین لکه‌‌ ها درخواست خدمات دارد. بنابراین لکه‌‌بری مبلمان یکی از سرویس‌‌ های اصلی در شستشوی مبلمان است و متخصصین تلاش می‌‌کنند به روش‌‌ های اصولی و طبیعی، انواع لکه‌‌ های چربی، خون، غذا، جوهر و… را از روی مبلمان پاک بکنند. هزینه این کار در فرایند کلی شستشوی مبلمان به حساب می‌آید.

آیا استفاده کردن از خدمات مبل شویی به صرفه است؟

ایا استفاده کردن از خدمات مبل شویی به صرفه است؟

در حالی که اگر بخواهید خودتان مبلتان را در منزل بشویید، ممکن است به ساختار آن خسارت وارد کنید و مجبور شوید چند میلیون هزینه تعمیر مبلمان کنید. بنابراین به شدت پیشنهاد می‌‌‌شود که در خدمات مبل‌شویی به دنبال شرکتی با تجربه و خوشنام باشید که بتواند به خوبی مبل شما را شستشو دهد. به این شکل هم مبلتان کاملا تمیز می‌شود و تا مدت ها نیاز به شستشوی آن نخواهید داشت، و هم مطمئن خواهید بود که هیچ آسیبی به بافت آن وارد نمی‌شود.

شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم در خانه چقدر طول می‌‌ کشد؟

شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم در خانه چقدر طول می کشد؟

یکی از مواردی که بر قیمت مبل شویی در منزل تاثیر می‌گذارد، مدت زمانی است که صرف شستشوی آن می‌شود. فرایند شستشوی مبلمان در منزل به این صورت است که متخصص با دستگاه مخصوص به محل شما مراجعه می‌‌‌کند و پس از آماده‌‌ سازی مبل‌‌ ها، در محل مناسبی از منزل شما کار خود را شروع می‌‌‌کند. به طور متوسط شستشوی یک ست شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم در منزل نزدیک به 2 ساعت زمان می‌‌‌برد. البته به محض تمام شدن کار شستشوی مبلمان نباید از آنها استفاده کنید و بهتر است حداقل یک شبانه روز به حال خود باشند تا کاملا خشک شوند و بعدا بتوان به خوبی از مبل های تمیزتان استفاده نمایید.

قیمت شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم و عوامل تاثیر گذار در آن

قیمت شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم و عوامل تاثیرگذار در آن

به نوع مبلمان و برخی ویژگی‌های مبلمان بستگی دارد. در ادامه به چند فاکتور مهم اشاره می‌کنیم:

۱-. تعداد نفرات مبل. اینکه مبلمان شما 7 نفره باشد یا 9 نفره در قیمت نهایی تاثیرگذار است. معمولاً اگر تعداد نفرات کمتر از 7 باشد همان قیمت مبلمان 7 نفره و اگر بیشتر از 9 باشد نیز همان قیمت مبلمان 9 نفره در نظر گرفته می‌شود.

۲-  نوع مبلمان معمولاً مبلمان را به دو نوع تقسیم می‌کنیم؛ مبلمان استیل و مبلمان راحتی. شاید فکر کنید مبلمان استیل هزینه شستشوی بالاتری نسبت به مبلمان راحتی دارد اما اینطور نیست و دقیقا به نوع  آنها بستگی دارد، گاهی مبلمان‌های راحتی ساختمان ظریف‌تر، حساس‌تر و پیچیده‌تری نبست به مبلمان استیل دارند، بنابراین شستشوی آن‌ها پرهزینه‌تر خواهد شد.

۳- جنس پارچه مبلمان- اگر جنس مبل شما کتان یا پارچه ساده باشد هزینه شستشوی آن به مراتب از جنس ساتن و مخمل کمتر است. البته در مورد پارچه های دکوراتیو باید بیان کرد که نرخ شستشو کاملاً توافقی خواهد بود، زیرا این نوع از پارچه‌ها بخصوص بوده و حساسیت بالاتری دارند و به عنوان مشتری باید با شرکت ارائه دهنده خدمات قبل از انجام فرآیند شستشو به توافق نرخ رسیده باشید.

۴- رنگ پارچه مبلمان. اگر مبلمان شما دارای پارچه با رنگ روشن باشد، نرخ شستشوی بیشتری نسبت به رنگ پارچه تیره‌تر دارد، زیرا رنگ روشن قطعا دارای لکه‌های مقاومتری نسبت به رنگ تیره است و زدودن آنها بر روی پارچه مبلمان نیازمند تایم بیشتری است.

۵- نوع نشیمن مبلمان. در مبلمان دو نوع نشیمن داریم، نشیمن از نوع تشک ساده و نشیمن از نوع تشک دوبل. آشکار است که شستشوی مبلمان با تشک ساده از شستشوی مبلمان با تشک دوبل کمتر است.

همانطور که مشاهده کردید، نرخ شستشوی مبل شما متأثر از دستگاه، تجهیزات استفاده شده و نوع شوینده‌هایی که استفاده می‌شود ندارد، زیرا شرکت ارائه دهنده خدمات مبل‌شویی، موظفیم است بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد. شستشوی مبلمان توسط تکنیسین مجرب و کارآزموده اعزامی در خانه شما انجام می‌شود بنابراین ممکن است هزینه‌های ایاب ذهاب اعزام تکنیسین نیز به نرخ نهایی افزوده شود. ما در خشکشویی حباب هزینه‌ای برای اعزام تکنیسین به محل شما دریافت نمی‌کنیم و این ایمان را به شما می‌دهیم که با بهترین نرخ بالاترین کیفیت را دریافت خواهید کرد. برای آگاهی از نرخ‌های ما می‌توانید به تب‌های زیر مراجعه کنید. هزینه‌های بیان شده براساس فاکتورهایی است که در بالا به آنها اشاره کردیم.

روش های مبل شویی در خانه با انواع پارچه

تا به اینجای کار تمام زوایای قیمت مبل شویی در منزل و روش‌های آن توسط شرکت‌های معتبر را بررسی کردیم. اگر آلودگی جزئی است و مایل‌اید خودتان مبل‌هایتان را بشویید، قدم اول شناسایی روش مناسب برای شستن هر پارچه است.

اصولا پارچه‌های مبلی به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • طبیعی؛ مانند کتان، پنبه، پشم و چرم
  • مصنوعی؛ مانند پلی استر، مخمل، میکروفیبر و ابریشم مصنوعی

در ادامه روش برای هرکدام را توضیح داده‌ایم. در آخر هم به لکه بری خواهیم پرداخت.

شستشوی مبل کتان

شستشوی مبل کتان

مبلمان‌های راحتی، زیاد هستند که با پارچه کتان ساخته شده‌اند. کتان یک فیبر طبیعی است؛ جنسی نرم و ظواهری صاف و براق است؛ دیر کثیف می‌شود و زیاد هم پرز نمی‌دهد؛ اما راحت چروک می‌شود.

برای شستشوی مبلمان کتان در منزل با آب سرد (زیر 30 درجه) و صابون یا فوم شامپو قالی احتیاج دارید. وقتی هم کارتان تمام شد، اصلا مبلمان را جلوی خورشید نگذارید و نهایتا از پنکه کمک بگیرید.

شستشوی مبل چرم

شستشوی مبل چرم

مبلمان‌های چرم مصنوعی کم نیستند، اما از طیف کیفیت به پای چرم طبیعی نمی‌رسند. چنین مبلمان هایی به مراقبت بالایی نیاز دارند، تا دچار خراش، پارگی و پوسیدگی نشوند.

این مبلمان نیازی به شستشو ندارند. فقط باید لکه‌های روی آن‌ها را با یک دستمال پارچه‌ای تمیز و شوینده‌ای مانند شیشه‌شوی پاک کنید. در آخر هم با ماده مناسب آن را پولیش کنید و برق بیندازید. مراحل تمیز کردن این نوع پارچه را با جزئیات کامل در مطلب بررسی کردیم.

شستشوی مبل پنبه‌ای

شستشوی مبل پنبه ای

این مبل‌ها پنبه خالص نیستند، و بهترین مدل‌هایشان ۴۵ تا ۵۰ درصد پنبه دارند. این پارچه‌ها نرمیِ دلپذیری دارند و مقاوم هم هستند. اما سریع چروک و آلوده می‌شوند. مبلشویی در خانه از نوع پنبه چالش‌برانگیز است و بهتر است به متخصص سپرده شود.

برای شستشو این مبلمان در منزل باید محلول ملایمی از صابون مایع و آب درست کنید. یک دستمال سفید و نرم را کاملا به محلول آغشته کنید و آن را محکم بچلانید. دستمال را آرام روی لکه‌ها بکشید تا محو شوند. در پایان هم با یک دستمال نرم و سفید (و خشک) دیگر، سطح مبل را خوب خشک کنید.

شستشوی مبلمان پشمی

شستشوی مبلمان پشمی

به خاطر دوام‌شان، پارچه‌های پشمی برای ساخت مبلمان فوق‌العاده‌هستند. اما معمولا در ترکیب با مواد دیگری به کار می‌روند تا پرز ندهند و جمع نشوند. مبل‌شویی وقتی با پارچه پشمی طرف هستیم، حتی از مورد قبل هم چالش‌برانگیزتر است.

در این حالت، ابتدا باید محلول رقیقی از یک شوینده ملایم بر پایه آب و آب سرد را آماده کنید. سپس یک دستمال نرم و تمیز را با آن مرطوب کنید، و با ضربه‌های آرام لکه‌ها را از بین ببرید. وقتی کارتان تمام شد، اجازه دهید مبلمان به شکل طبیعی خشک شود.

شستشوی مبلمان مخمل

شستشوی مبلمان مخمل

مخمل پارچه رومبلیِ شما می‌تواند از جنس پنبه، پشم یا پلی استر باشد. در تمام این نمونه‌ها، بافت و درخشش مخمل از محبوب‌ترین آپشن ها برای ساخت مبلمان و صندلی است.

مخمل، پارچه بخصوصی است و شستشوآن ساده نیست. به همین خاطر، خیلی‌ها با رضایت کامل نرخ مبلشویی در خانه را می‌پردازند تا مبلمان لاکچریتان خسارت نبیند.

البته این به معنی غیر ممکن بودن اینکار نیست. برای آشنایی کامل با مبلشویی مبلمان مخمل، شما را به مطلب ارجاع می‌دهیم.

شستشوی مبلمان پلی استر

پلی استر پارچه‌ای مصنوعی است، که معمولا در ترکیب با پنبه و پشم در ساخت مبلمان به کار می‌رود. این پارچه عمر خوبی دارد و در برابر سایش، چروک و تغییر رنگ مقاوم است. بهتر از همه، مبلشویی در خانه با این جنس پارچه راحت است.

برای شستشوی این مبلمان به شامپو قالی و آب احتیاج داریم؛ آب سرد برای لکه‌های معمولی، و آب گرم برای لکه چربی. پارچه‌ای نرم و سفید را با محلول مرطوب کنید و روی مبل بکشید. اجازه دهید مبل خودش خشک شود، یا از پنکه استفاده کنید.

شستشوی مبل میکروفیبر

میکروفیبر از پلی استر و الیاف مصنوعی به دست می‌آید، و ظاهری مانند جیر دارد. این پارچه دوام خوبی دارد، نسبت به رطوبت مقاوم است، و شستن آن اصلا دشوار نیست.

برای مبل شویی در منزل با جنس میکروفیبر به محلول رقیقی از آب و مایع ظرفشویی احتیاج دارید، و یک دستمال پارچه‌ای تمیز و لطیف. دستمال را به محلول آغشته کنید، آن را بچلانید و آرام روی لکه‌ها بکشید تا کامل محو شوند. در آخر هم پارچه را با دستمالی دیگر خشک کنید.

شستشوی مبل ابریشم مصنوعی

این پارچه‌های سلولزی بادوام‌هستند، اما به راحتی چروک می‌شوند. این جنس پارچه نباید زیاد آب بخورد حتی برای شستشوی، به همین خاطر بیشتر توصیه می‌شود نرخ شستشوی مبل با دستگاه را به شرکت‌های دارای اعتبار بالا بپردازیم، و اجازه دهیم آنها در امن‌ترین حالت ممکن مبلمان را شستشو دهند.

برای مبلشوییِ چنین مبل هایی استفاده از آب سرد و فوم خشک بهترین راه است. در آخرهم باید مبل را به آرامی با پارچه‌ای تمیز خشک کرد. اگر هم دستگاه مبلشویی دارید، مطمئن شوید که درجه بخار روی کمترین حالت است.

قالیشویی سبحان

قالیشویی سبحان برترین تجهیزات شستشوی مبل ۹ نفره در رباط کریم را دارا است و مجرب ترین متخصصان را برای شستشوی مبلمان شما مردم رباط کریم دارا است. برای اطلاعات بیشتر در مورد شستشوی مبلمان با مجموعه قالیشویی سبحان تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما