قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر

قالیشویی چیست؟

قالیشویی چیست؟

بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر، بطور مختصر قالیشویی به عمل و شغلی که در آن شستشو فرش و یا قالی صورت می‌گیرد گفته می‌شود، در زبان انگلیسی قالیشویی (Carpet cleaning)شناخته می‌شوند.در عمل شستشو فرش می‌توان به ریزه کاری هایی همچون لکه زدایی، غبار رویی و یا همان شستشو به واسطه انواع مواد شوینده اشاره نمود.

شستشوی قالی ها یکی از برترین کارهایی است که ما حداقل یکبار در سال آن را انجام دهیم تا هم منزل تمیز تری داشته باشیم و هم از بیماری های حاصل از آلودگی ها در امنیت باشیم.

قالیشویی (Carpet cleaning) عملی است که در آن شستشوی فرش  با استفاده از آب و مواد شوینده انجام می‌شود. در گذشته شستشوی قالی‌ها در خانه ها و به صورت دستی انجام می‌شود، اما امروزه این کار با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و توسط کارخانجات قالیشویی انجام می‌شود. در ادامه با این مقاله با همراه بشوید تا شما را بطور کامل با این عمل قالیشویی چیست آشنا کنیم.

یک قالیشویی باکیفیت در نصیرشهر چه نوع ویژگی هایی دارد؟

یک قالیشویی با کیفیت در نصیر شهر چه نوع ویژگی هایی دارد؟

بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر، شستشوی فرش دستبافت و قالی ماشینی باید از هم جدا و به طور گوناگون انجام بشود. با توجه به نوع الیاف و رنگ آمیزی در قالی های دستبافت و نیز امکان پس دادن رنگ در آن ها باید متفاوت از فرش ماشینی شستشوی شوند.

یک قالیشویی باکیفیت باید سلامت فرش را تضمین بکند یعنی فرش را پس از شستشو کامل به صورت سالم تحویل مشتری بدهد.

یک قالیشویی باکیفیت باید قالی را در همان زمانی که برای تحویل قالی به مشتری اعلام کرده تحویل بدهد و این زمان با توجه به برنامه ریزی دقیقی که صورت گرفته، نباید زیاد طول بکشد.

بهتر است شئونات مذهبی هم ملاحظه شود به طوری که شستشوی قالی با استفاده از آب پاک چاه و کدر اسلامی انجام شود تا موجب رضایت خاطربیشتر مشتریان گردد.

در نحوه تحویل و جمع آوری فرش ها، استفاده از مواد شوینده استاندارد، همچنین عدم دخالت دست ها، دقت کار بالا برده است و همین  موضوع باعث می‌شود تا خسارت احتمالی به قالی ها از بین برود. البته باید در نظر داشت که این در مورد قالی های کهنه یا پوسیده گوناگون است. بهتر است بهترین قالی شویی در نصیرشهر پیش از شستشو با مشتری تماس گرفته شود و او را در جریان وضعیت فرش خود قرار دهد و آگاهی و رضایت کامل مشتری را با رعایت جنبه های احتیاطی لازم شروع به شستشوی فرش کند. اگر هم فرش اسیب دیده آن را در بخش دیگر به نام رفوگری، ترمیم کند و سپس تحویل مشتری بدهد.

چگونگی شستشوی فرش در زمان قدیم

چگونگی شستشوی فرش در زمان قدیم

احتمالا شما هم خاطرتان است که در زمان قدیم هنگامی که مدرسه ها باز نشده بود یا وقتی نزدیک عید می شد و روز کمی بلند میشد و گرمای آفتاب کمی بیشتر می‌شد مادرها شروع به گردگیری می‌کردند. یکی از کارهایی که مردان خانواده هم در آن همکاری  می‌کردند لوله کردن قالی و بردن آن به حیاط و تکاندن آن بوده. شیلنگ آب را باز می‌کنند و شروع به خیساندن فرش می‌کردند. کودکان هم که عاشق آب بازی، پاچه های شلوار را بالا زده شروع به کار و در واقع بازی می‌کردند. مردان و پسران منزل هم با قدرت پا و دست خود در شستشوی فرش ها ها سعی بسیار داشتند و بعد از شستشو آن را به روی دیوار پهن می‌کردند یا اگر این شستشو روی پشت بام منزل ها بود به دیوار پشت بام پهن می کردند تا خشک شود. آن روزها از هر کوچه و محله ای که رد می‌شدی فرش‌های رنگارنگی روی دیوار ها یا پشت بام ها دیده می‌شد که حس زیبای آمدن بهار و عید را می‌داد.

اما امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و صنعتی شدن همه چیز دیگر نیازی نیست که خانواده ها خودشون فرش ها را حمل می‌کنند به حیاط یا پشت بام ببرند و بشویند. صنعت به گونه ای پیشرفت کرده که در خدمت مردم باشد. مردمی که پرمشغله هستند زندگی ماشینی امروز وقتی برای این کارها نمی‌گذارد و مردم بدون هیچ نگرانی و با خیال راحت می‌توانند از این خدمات برای شستشوی قالی های خود استفاده کنند.

شستشوی قالی ها به طور سنتی

شستشوی قالی ها به طور سنتی

قاالی از آن دست کالاهایی است که در تولید آن از تار و پود و الیاف ظریف استفاده شده و شستشوی بیش از حد آن به صلاح قالی نیست و از طریق روش های دیگر می‌توان به پاکیزه شدن قالی دست یافت. مثلا با استفاده از جاروبرقی می‌توان به طور کامل گرد و غبار و خاک را از درون تار و پود فر زدود و بعد از طریق شامپو قالی که مخصوص خود قالی هست درخشش و زیبایی را به فرش برگرداند.

شستشوی قالی ها به طور صنعتی

شستشوی قالی ها به طور صنعتی

اگر به فکر شستشوی قالی در حالت سنتی نیستید یعنی میانه  خوبی با شامپو قالی و فشار به دست و عاقبت آن یعنی آرتوروز نیستید بهترین گزینه برای شما شستشوی صنعتی است یعنی قالی شمایی که وقت شستشوی فرش را ندارید یا از حوصله و روحیه شما خارج است بهتر است به طور مکانیزه شستشو شود. چرا که هم امکانات مراکز مجاز قالی شویی، بهتر و بیشتر است هم مواد استفاده شده هنگام شستشوی و نحوه آبگیری آنها بهتر و اصولی تر است.

قالیشویی از گذشته تا به امروز

از زمان پیدایش بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر به گونه ای بود که هر آنچه که به عنوان قالی ها توسط ادم ها ها شناخته می‌شد به وسیله آب، صابون و جارو به صورت انفرادی یا گروهی انجام می‌شد.با گذشت زمان با پیشرفت شدن علم در بسیاری از زمینه ها متد و روش های سریع تر و بهتری کشف شد و همچنین نیز در راه بهتر شدن در حال پیشرفت می باشد.همانطور که می‌دانیم کشور ما ایران به داشتن فرش های دستبافت محبوبیت دارد و از سراسر دنیا افراد علاقمند در تلاش   هستند برای داشتن فرش های زیبا و خارق العاده ایرانی اصیل می‌باشند.

تقریبا قالی ها یک عنصر خیلی مهم در دکوراسیون خانه ما می‌باشند بطوری که فرقی ندارد خانه شما کوچک باشد یا بزرگ، مدرن باشد یا سنتی در تمامی منزل های ما قالی های گوناگونی وجود دارد و از آیتم های مورد علاقه و قابل توجه به شمار می‌رود.به مرور زمان رفته رفته فعالیت هایی برای بهبود روند شستشوی قالی ها بوجود آمد و مردم بیشتر از قبل به قالی ها اهمیت دادن به همین دلیل قالیشویی ها وارد عرصه شغلی شدند که در سال 1351 اتحادیه صنف قالیشویان در تهران تاسیس شد و تا به امروز جز مهم ترین و شناخته ترین شغل در ایران شدند.

روش شستشو انواع قالی ها در قالیشویی سبحان

روش شستشو انواع قالی ها در قالیشویی سبحان

فرقی ندارد شما از کدام نوع از قالی ها استفاده می‌کنید شستشو آن یک امر طبیعی و واجب است. توجه داشته باشید که شستشو قالی ها بر اساس نوع آنها گوناگون می‌باشد و باید به یکسری از فاکتورها دقت لازم را داشته باشیم و در هنگام شستشو به آنها عمل کنیم.

شستشوی قالی دستبافت در قالیشویی سبحان

شستشوی قالی دستبافت در قالیشویی سبحان

این نوع قالی ها به دلیل ظرافت بالا بسیار با ارزش می‌باشند و شستشو آنها خیلی سخت تر و اصولی تر از قالی های ماشینی می‌باشد، پس قطعا شستشوی درست یکی از مهم ترین عامل های سالم نگه داشتن آنها می‌باشند.

در شستشوی قالی های دستبافت ابتدا غبار گیری صورت می‌گیرد. در واقع با استفاده از دستگاه های مخصوص هر چه گرد و غبار در تار و پود آن وجود داشته باشد از بین می‌رود.

حال نوبت به خیساندن قالی ها می‌رسد. در این مرحله آب با دمای مناسب به داخل منافذ قالی ورود می‌کند، سپس با استفاده از دستگاه مخصوص که دارای شلاق های بزرگ و دوار می‌باشد با چرخش و سرعت متناسب آلودگی ها را از بین می‌برد.

مرحله آبکشی که از مهم ترین مراحل شستشو قالی های دستباف می‌باشد چند بار انجام می‌شود تا بطور کامل مواد شوینده و آلودگی ها ازبین برود. امکان دارد هنگام شستشو رنگ های الیاف بکار رفته رنگ پس بدهند که در این زمان یک قالشویی حرفه ای با داشتن تجربه در این زمینه قالی شما را درست می‌کند.

در مرحله آخر نوبت به خشک کردن می‌رسد. دراین پارت با استفاده از تجهیزات و ابزار استاندارد برای خشک کردن استفاده می‌شود و در طول زمان این مراحل در معرض نور مستقیم خورشید قرار نمی‌گیرد، چرا که قرار دادن فرش ها در برابر نور مستقیم خورشید موجب تغییر رنگ می‌شود و همینطور باعث کم شدن طول عمر فرش می‌شود.

همچنین قالی ها ممکن است دارای پوسیدگی های کمی باشند که قبل از شروع فرایند شستشو توسط کارشناسان بررسی و متناسب با نوع و درصد پوسیدگی مورد شستشو قرار می گیرند.

قالی های دستبافت تلفیق هنر و نتیجه ساعتها زحمت بافندگان می‌باشند و به همین دلیل نرخ بالایی دارند همچنین نسبت به قالی های ماشینی وزن سنگین تری دارد و به مراتب حمل و نقل آن بخصوص در زمان خیس بودن سخت تر نیز می‌شود.

شستشوی قالی ماشینی در قالیشویی سبحان

شستشوی قالی ماشینی در قالیشویی سبحان

بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر، فرش های ماشینی امروزه در بین مردم طرفداران بخصوص خودش را دارد.دلیل انتخاب این نوع فرش بسیار می‌باشد چرا که در مرحله اول در مقایسه با فرش های دستباف از نرخ بهتری برخوردارهستند.قالی های ماشینی از تنوع رنگ و طرح های زیادی برخوردار است و برای ست شدن با هرگونه از دکوراسیون ها می‌تواند یک انتخاب درست و مناسب باشد.همچنین شستشو آنها به نسبت قالی های دست بافت راحت تر است و وزن سبک تری نیز دارند.اما با تکیه بر این دلایل نمی‌توان گفت شستشوی قالی های ماشینی کار راحتی است چرا که این نوع قالی آداب و روش بخصوص خودش را برای شستشوی درست دارد.در مرحله اول قالی ها را جمع آوری کرده و به قالیشویی می برند. موضوع قابل توجه برای حمل این فرش ها این است که در هنگام طول مسیر به دور از آلودگی ها باشند به همین دلیل می‌بایست فرش ها را به وسیله پلاستیک های مخصوص بسته بندی کنند.پیش از شروع کار، شستشو اولین مرحله غبار گیری می‌باشد. نکته جذاب در این مرحله این است که باید کارشناسان کاربلد قالی ها را مورد نظر را کامل بررسی کرده و با توجه به نوع الیاف وانعطاف پذیری آن دور دستگاه را تنظیم کنند.دستگاه های برس غلتکی تمامی گرد و غبار ها را از بین می‌برد و قالی ها را برای خیس شدن آماده می‌کند.

قبل از برخورد آب با الیاف قالی درصد مقاومت رنگ را تست می‌کنند.سطح زیر کار و شیب از مهم ترین مراحل این کار می‌باشد.جریان آب باید به صورت دوشی با دمای متعادل باشد و سپس قالی ها را با مواد شوینده متناسب با جنس آن به وسیله دستگاه بخصوص می‌شویند.در مرحله بعدی نوبت آبکشی می‌باشد که باید با یک فشار درست و بطور یکنواخت به عمل گیرد.برای خشک کردن قالی ها با بکار گیری دستگاه مجهز تمامی آب و مواد شوینده را خارج می‌کنند.در مرحله آخر باید فرش ها در محلی قرار بگیرد و دمای آن بررسی شود. سپس فرش ها را در جهت خواب برس زده و سطح و سرفیس آن را با دستگاه پرداخت زنی با تراش کم پرداخت شده و در نهایت با اتو بخصوص اتو می‌زنند.

در قالیشویی از چه مواد شوینده ای استفاده می‌شود؟

در قالیشویی از چه مواد شوینده ای استفاده می شود؟

برای شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی ما نیاز به مواد های شوینده بخصوصی نیاز داریم.در گذشته از آب و تاید برای شستشوی انواع قالی ها استفاده می‌کردند که امکان ایجاد زردی را برای ما فراهم می‌کرد.همچنین به وسیله وایتکس ها و سفید کننده ها برای شستشوی و سفیدی ریشه قالی ها استفاده می‌شد.امروزه با استفاده از بهترین مواد شوینده تمیزی را بدون خسارت به قالی های شما هدیه می‌دهند.در قالیشویی های معتبر با توجه به جنس قالی ها و نوع آن بهترین شوینده ها و تثبیت کننده رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد که خسارتی به الیاف قالی ها نمی‌زنند.

در قالیشویی ها چه نوع خدماتی ارائه می‌شود؟

در قالیشویی ها چه نوع خدماتی ارائه می شود؟

بسیاری از ما تصورمان از بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر، مکانی است که فقط شستشو قالی ها صورت می‌گیرد اما اینطور نیست.در حال حاضر قالیشویی ها توانستند با کمک گرفتن از پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفته است در شستشوی و فعالیت و عمل  های نظیر آن تجربیات متناسبی را بدست بیاورند و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهند.قالیشویی سبحان با ارائه انواع خدمات رفوگری، شستشو قالی، مبلمان، تابلو قالی، شستشوی موکت و تشک خواب در خدمت شما عزیزان است تا یک تجربه خوب از پاکیزگی قالی ارائه دهد.

تمیز کردن مبل با دستمال نمدار، جوش شیرین، نمک و دیگر مواردی که در منازل دارید، نمی‌تواند ذرات ریز آلاینده ها را از بین ببرد. با روش های نادرست و غلط مبل شویی موجب نفوذ آلودگی های ریز به بافت پارچه و رویه مبل و حتی اسفنج داخلی مبلمان می‌شود. شستشوی مبل ها با روش های سنتی به وضوح ظاهر مبلمان را خراب می‌کند. خدمات خشکشویی با دستگاه مخصوص انجام می‌شود و بدون خسارت به رویه و اسکلت، مبلمان را تمیز می‌کند. با توجه به اینکه حمل مبلمان به محل کارگاه به دلیل حجیم بودن آن بسیار مشکل است، ما برای شستشوی مبلمان در محل حاضر می‌شویم. سرویس شستشوی مبلمان در خانه یکی از خدمات قالیشویی مرکزی در نصیرشهر است.

بهترین متود قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر

بهترین متود قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر

نصیرشهر یکی از شهرهای پر جنب و جوش واقع در استان تهران است که اکثریت ساکنان آن از طبقه متوسط  اقتصادی هستند. در این شهر، خدمات قالیشویی و مبل شویی از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است، زیرا مردم این منطقه به دلیل استفاده بیشتر از فرش و مبلمان ، نیاز دارند تا این وسایل خود را بهترین شکل ممکن نگهداری  کنند. بنابراین متودهای استفاده شده در بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر، موضوع مهمی محسوب می‌شود.

از آنجایی که خدمات قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر بسیار متنوع هستند، مهم است انتخاب بهترین متود و کارشناس این حوزه را در نظر بگیرید. متود بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر باید با توجه به نوع و جنس متون و مبلمان شما، انجام شود تا همین موارد دیگر متضرر نشوند و هم بهترین نتیجه ممکن برای شما به ارمغان بیاورد.

برخی از بهترین متود‌های قالیشویی در نصیرشهر شامل استفاده از دستگاه ‌های خاص و مواد شوینده با کیفیت بالا می‌ شود. این دستگاه ‌ها، به شکلی وسیع اقدام به شستشوی فرش ‌ها می‌ کنند و مواد شوینده مورد استفاده در این متودها هم باید به گونه ‌ای باشد که ضرری برای بافت فرش ‌ها نداشته باشد.

از طرفی، بهترین متود‌های مبل شویی در نصیرشهر هم شامل استفاده از ماشین‌ های خاص و محکم می ‌شود. این ماشین ‌ها، به طریقی مدل های مختلف مبلمان مانند کاناپه ‌ها و صندلی‌ ها را شستشو می دهند و بدون آسیب رساندن به مبلمان، آن ها را به حالت اولیه خود باز می‌‌گردانند.

در نهایت، برای انتخاب بهترین متود قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر، مهم است به مواردی مانند تجربه و مهارت کارشناسان، استفاده از تجهیزات و مواد با کیفیت بالا و قیمت مناسب توجه کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه، بهتر است با متخصصین معتبر و با تجربه در این زمینه تماس بگیرید و از خدمات آنها بهره مند شوید. شماره تلفن های شرکت قالیشویی سبحان را می توانید در انتهای صفحه پیدا کنید.

بررسی قیمت ها در بهترین قالیشویی و مبل شویی نصیرشهر

بررسی قیمت ها در بهترین قالیشویی و مبل شویی نصیرشهر

بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر یکی از معروف ترین و بهترین مراکز تمیز کردن و نگهداری قالی و مبل در این شهر است. این مرکز با داشتن تیم مجرب و متخصص و استفاده از تجهیزات پیشرفته، خدمات با کیفیت و استاندارد را به مشتریان ارائه می‌دهد.

یکی از موارد مهمی که باید در نظر گرفته شود، قیمت خدمات ارائه شده توسط این قالیشویی و مبل شویی است. قیمت ها باید منطقی و مناسب باشند و در عین حال کیفیت خدمات را هم حفظ کنند. در بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر، قیمت ها بسیار مناسب و منطقی است و همچنین کیفیت خدمات بسیار بالا است.

پرسنل ماهر و تجربه کافی که در این مرکز مشغول به کار هستند، باعث می شود که کیفیت خدمات بسیار بالا باشد و مشتریان بتوانند از خدماتی با کیفیت و مناسب بهره ببرند. علاوه بر این، استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده مطابق با استانداردهای بهداشتی، اطمینان می دهد که قالی و مبل شما بهترین مراقبت ها را دریافت خواهند کرد.

اگر به دنبال بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیرشهر هستید، قالیشویی سبحان بهترین گزینه برای شماست. با کمک خدمات این شرکت، نگران تمیز کردن، نگهداری قالی و مبلمان منزل خود نباشید و فقط آن ها را به مرکز قالیشویی و مبل شویی سبحان بسپارید.

بهترین مبل شویی در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مبل شویی در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مبل شویی در ایران برترین سبک ها برای شستشوی مبلمان استفاده می‌کنند؛ تا به برترین شکل مبلمان تمیز شوند. این روش ها عبارتند از:

دستگاه تمام اتوماتیک به صورت بخارشویی

دستگاه تمام اتوماتیک به صورت بخارشویی

بهترین سبک در مبل شویی، استفاده از دستگاه بخارشوی تمام اتوماتیک برای مبلمانی که دارای پارچه‌های عتیقه و گرانی می‌باشد، این دیوایس با ترکیب کردن همه سبک در مبل شویی  با برترین کیفیت، مبل ها را شستشو می‌دهد ودارای سه موتور قوی جهت مکش و بخارشوی می‌باشد.

همان طور که می‌دانیم‌ مراحل شستشوی مبل شویی آسان نیست و دارای یک مکانیزم علمی برای حذف کردن لکه جرم و کثیفی از پارچه مبلمان می‌باشد. این دیوایس تمام اتوماتیک ‌همه لکه ها را به خوبی از بین می‌برد و دارای موتور قوی بوده است و به ‌سرعت مبل  را خشک می‌کند.

سبک مبل شویی با دستگاه دریل به صورت دستی

سبک مبل شویی با دستگاه دریل به صورت دستی

یکی از ساده ترین دیوایس در مبل شویی، دستگاه دریل به صورت دستی می‌باشد. این دیوایس اولین وسیله ای می‌باشد که درکار مبل شویی از آن استفاده می‌شود. همه شرکت‌هایی که دارای سابقه کاری بالایی در این زمینه می باشند به این وسیله مجهز هستند.

می توان گفت از مزایای این دیوایس این می‌باشد که هر کثیفی و لکه های به واسطه ی آن از بین رفته و دلیل آن این است که فرچه که بر سر دریل متصل شده است، لکه ها را تمیز می‌کند؛ مراحلی که این دیوایس انجام می دهد با مراحل در دستگاه تمام اتوماتیک گوناگون میز می‌باشد.

این سبک به تازگی روی کار آمده و توجه زیادی از مردم و کمپانی ها را به خود جلب کرده است. مواد نانو برای ایزوله کردن پارچه مبلمان در برابر کثیفی ها و لکه ها استفاده می‌شود و بیشتر کمپانی های خدماتی از مواد نانو استفاده می‌کنند.

دلیل استفاده از این مواد ماندگاری طولانی و تمیز ماند پارچه  مبلمان می باشد. دیوایسی که برای شستشوی مواد نانو استفاده می شود، دستگاه بخارشوی تمام اتوماتیک می‌باشد.

مبل شویی چیست؟

مبل شویی چیست؟

در اصل مبل شویی به فرایندی گفته میشود که با یک دستگاه مخصوص و مدرن انجام شود و خسارتی به رویه و اسکلت درونی مبل نزند همچنین مبل را به خوبی تمیز کند. تمیز کردن مبل با روش های قدیمی و خانگی مانند تمیز کردن با جوش شیرین، نمک و دستمال نمناک بسیار نادرست است زیرا باعث می‌شود ذرات آلودگی بیشتر به پارچه و رویه مبلمان و حتی فوم و اسفنج داخلی آن نفوذ زیادی کند و سرانجام باعث پوسیدگی مبلمان می‌شود.

مراحل شستشوی مبل در قالیشویی سبحان چگونه است؟

مراحل شستشوی مبل در قالیشویی سبحان چگونه است؟

 تمیز کردن گردو غبار مبل

تمیز کردن گردو غبار مبل

بعد از حضور تکنسین در محل در آغاز سرویس کاران قالیشویی سبحان از مبلمان های شما دیدن خواهند کرد تا اگر آشغال و گردو غباری که در اثر گذر تایم بر روی مبلمان و یا درزهای مبلمان به وجود آمده است آنها را با استفاده از جارو برقی برداشته و تمیز می‌کنند تا آماده مرحله شستشوی مبلمان شوند این مرحله فقط بر روی مبلمان هایی که احتیاج به جارو برقی کشیدن دارند انجام می‌شود نه همه مبلمان

 مبل شویی با دستگاه

مبل شویی با دستگاه

در این مرحله نسبت به کثیفی و لکه های موجود بر روی مبلمان، شامپو و مواد لکه بر را ترکیب می‌کنند مخلوطی که ما از آن استفاده می‌کنیم سازگاری به صورت کامل با الیاف مبلمان نیز دارد و از قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی برخوردار است بعد از آن مواد را در مخزن دستگاه میریزیم و حدود ۱۰ لیتر آب را به آن اضافه می‌کنیم. دستگاه مبل شویی که دارای برسری با درجه زبری نرمی است توسط شلنگ به مخزن متصل شده است که با چرخش همزمان برس، مواد شوینده به سطح مبل ها اسپری شده و عمل شستشوی مبلمان و صندلی انجام می‌شود.شامپویی که ما برای شستشوی مبلمان در خانه در رباط کریم استفاده می‌کنیم، شامپو تگزافن آلمانی است، این نوع شامپو باعث درخشندگی  زیاد پارچه مبلمان می‌شود از تگزافن حتی در شستشوی فرش های گران قیمت ابریشم نیز استفاده می‌گردد.

  آبگیری و خشک کردن مبل

آبگیری و خشک کردن مبل

مبل و صندلی هابه طور اصولی بعد از شستشوی مبلمان سطح آن نیز خیس می‌شود که در این مرحله با استفاده از مکنده های قدرتمند صنعتی که ویژه این بیزینس طراحی شده است و دارای سه موتور نیز می‌باشد و به صورت همزمان هر سه موتور نیز  به صورت مجزا کار می‌کنند که با مکش مایعات و کف موجود بر روی سطح مبلمان ها موجب خشک شدن سطح مبلمان نیز می‌شود.بعد از مرحله آبگیری و خشک کردن، دوباره سطح مبلمان و صندلی ها مورد بررسی  قرار می‌گیرند اگر لکه ای وجود داشت دوباره لکه گیری و شستشو شود و در نهایت مشتری نیز می‌تواند آنها را آنالیز کند تا اگر مواردی نیز وجود داشت پرسنل ما آن را درست کنندهدف قالیشویی سبحان ارائه خدمات به برترین شکل ممکن و جلب رضایت کامل مشتریان از خدمات و از پرسنل می‌باشد و در این طیف همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا از تجهیزات و ماده های شوینده با کیفیت زیاد استفاده کنیم و از پرسنل آموزش دیده و متعهد را به کار خود بگیریم.

خدمات مبل شویی چیست؟

خدمات مبل شویی چیست؟

شستشوی مبل، کوسن، پشتی های سنتی و هر حجمی که دارای رویه پارچه ای است، در حوزه خدمات مبل شویی قرار می‌گیرد . اگر مبلمان کلاسیک یا مدرن دارید، می‌توانید از خشکشویی مبل در خانه برای تمیز کردن رویه ها استفاده کنید. همه پارت های جدا شونده مبل ها، نشیمن جدا شونده، پشتی هایی که از مبلمان ها جدا می‌شوند، همگی را می‌توان با سرویس شستشوی مبل با دستگاه تمیز کرد. خدمات مبل شویی تنها یک سرویس فصلی و بخصوص آخر سال نیست. همیشه می‌توانید از سرویس مبل شویی در قالیشویی مرکزی که یکی از قالیشویی های نصیرشهر است، استفاده نمایید.

شستشوی مبل با دستگاه

شستشوی مبل با دستگاه

از شامپو قالی هم می‌توانید برای از بین بردن لکه های تازه قهوه و چای استفاده کنید. برخی از اسپری های تمیز کننده بخصوص هم برای مبلمان به فروش می‌رسد که به خوبی کثیف کاری های سطحی را تمیز می‌کنند. اما از بین بردن کامل آلودگی ها و پاک کردن لکه های قدیمی روی مبل به این سادگی ها نیست. هیچ یک از روش های شستشوی خانگی نمی توانند مبل ها را مثل روز اول تمیز و پاکیزه کنند. مبل شویی و شستشوی مبلمان با دستگاه شیوه ای کامل مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه رو مبلی هم خسارت نمی‌زند. دستگاه مبل شور،  به ویژه شستشوی مبلمان طراحی و دیزاین شده است و دارای سیستماتیک شستشوی بخصوصی می‌باشد.

مبلشویی مرکزی در نصیرشهر با پیشرفته ترین دستگاه ها و کادری مجرب و متخصص اقداماتی از مانند مبل شویی در محل با کیفیت بالا و قیمتی کاملا درست انجام می‌دهد که به همین دلیل یکی از بهترین مبلشویی ها در نصیرشهر می‌باشد.

مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل

یکی از بهترین و پرطرفدار ترین راه ها برای شستشوی مبل های شما، مبل شویی در خانه است.با استفاده از خدمات شستشوی مبلمان در خانه، دیگر نیازی به جابه‌جایی مبل‌ها نمی‌باشد و این موضوع هم در وقت و هم در هزینه شما بسیار صرفه جویی می‌کند.جابجایی مبلمان و حمل آنها از کار های دشوار است زیرا برخی از مبلمان وزن زیادی دارند و ممکن است در حین جابجایی به جسمی برخورد کنند و باعث خسارت آن شود.

قالیشویی سبحان

قالیشویی سبحان، از بهترین قالیشویی و مبل شویی در نصیر شهر می‌باشد که بهترین خدمات رو به مردم نصیر شهر ارايه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با قالیشویی تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما