قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

شستشوی مبل با شامپو

مراحل شستشوی مبلمان با شامپو 

مراحل شستشوی مبلمان با شامپو

شستشوی مبل با شامپو، در آغاز سطح مبل را به صورت کامل جاروبرقی کنید. اگر سرویس مبل شما دارای بالش و کوسن می‌باشد، آن ها را جدا کرده و همه بدنه مبل را به خصوص گوشه‌ها و درزها را با استفاده از سری های بخصوص جاروبرقی جارو کنید تا گردوغبار و پرز و مو را از سطح مبل ها  بردارید.اگر حیوانات خانگی در خانه شما زندگی می‌کنند این مرحله را با دقت زیادی انجام بدهید تا موهای آن‌ها را روی سطح مبل جمع شده را کنید. امکان دارد احتیاج به پرزگیر داشته باشید. با استفاده از پرزگیر برقی یا غلتک بخصوص پرزگیری موها و پرزهای چسبیده به سطح مبلمان را جمع کنید. سپس وسایل مورد احتیاج را باید همراه خود داشته باشید که می‌توان اشاره کرد که از یک سطل برای آب، شامپو قالی، یک پارچه نخی یا اسفنج. ترجیحا از پارچه سفید مخصوص استفاده کنید که مطمئن باشید بعد از استفاده رنگ پس نمی دهد. برای تمیز کردن مبلمان با شامپو قالی، حالا مبلمان شما آماده شستشو می باشد. در ظرف مورد نظر کمی آب ولرم را با مقدار متناسبی شامپو قالی مطابق دستورالعمل های لازمه روی برچسب محصول مخلوط کنید و حسابی آن ها را به هم بزنید تا کف کند. در آغاز برخی از کف شامپو قالی را در جایی از مبلمان که در معرض دید نیست. برای مثال پشت مبلمان را امتحان کنید تا از خسارت نرساندن آن به پارچه مبلمان مطمئن شوید. بعد از آن با استفاده از یک اسفنج کف را برداشته و سطح مبل را با آن تمیز کنید.

تمیز کردن و شستشوی مبلمان با شامپو قالی

تمیز کزدن و شستشوی مبلمان با شامپو قالی

امروزه همه ما به صورت معمول هزینه بسیار بالایی را برای خرید مبل تلف می‌کنیم. مانند با تنوعی که در مدل های سرویس مبل وجود دارد یکی از اصلی ترین عنصر ها در هنگام تغییرات دکوراسیون و به وجود اوردن تنوع در خانه و یا شرکت های اداری تغییر مبلمان است. ولی از آنجایی که هزینه بسیار بالایی را در پی دارند بنابر این بهترین کار تمیز نگه داشتن آن ها می باشد و تغییرات دکوراسیون را با تغییر اکسسوری های خانه انجام داد.  آشکار است برای زیاد شدن عمر مفید مبلمان باید با دقت زیاد از آنها مراقبت کنیم تا دیرتر احتیاج به صرف هزینه دوباره برای خرید داشته باشیم. مبلمان پس از گذشت مدتی در اثر نشست و برخاست و رفت‌وآمد کثیف و می‌شوند و باید برای مبل شویی اقدام کرد. مخصوصا  برای کسانی که فرزند دارند امکان دارد یکی از دغدغه های اصلی شان در خانه لکه شدن مبلمان باشد. که در چنین مواقعی باید هرچه زودتر لکه ها را تمیز کنند تا به بافت مبلمان نفوذ نکند چون که در غیر این صورت باید از خدمات مبل شویی استفاده کنند.یکی از راه‌های تمیز کردن مبلمان پارچه‌ای، شستشوی مبل با شامپو قالی می‌باشد. شامپو قالی‌هایی که در بازار ارائه می‌شوند استاندارد بوده و دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت هستند.برترین نکته در استفاده از شامپو قالی برای شستشو قالی و مبل شویی این است که به دستورالعمل‌های روی جعبه محصول که از طرف شرکت تولیدکننده ارائه شده عمل کنید تا خسارتی به سرویس مبل شما نرسد.

نکات شستشوی مبلمان با شامپو

نکات شستشوی مبلمان با شامپو

همان گونه که می‌دانید پارچه مبلمان به صورت معمول  پارچه حساسی است و همچنین به علت نرخ بالای مبلمان پس به هنگام تمیز کردن آن باید به خوبی حواستان جمع باشد و نکات مورد نظر را رعایت کنید تا آسیبی به پارچه مبل نزنید. تمیز کردن مبل با شامپو قالی نیز یک ماده شیمیایی است که در صورت استفاده نادرست امکان دارد آسیب رسان باشد. به همین منظور هم می‌توانید از شامپو قالی خانگی استفاده لازمه را کنید و یا از برند بهترین شامپو قالی موجود در بازار استفاده کنید.

  • شامپو قالی‌ به صورت معمول از آب یونیزه، فرمالین، اسید سیتریک، سدیم لوریل اترسولفات و ترکیبات شیمیایی دیگر به همراه مواد خوش‌بوکننده ساخته می‌شود که ضرری برای سلامتی مردم ندارد.
  • برای استفاده از شامپو قالی حتما از دستکش ترجیحا دستکش دولایه استفاده کنید تا به حساسیت پوستی یا خشکی پوست دچار نشوید.
  • اگر بدون دستکش با شامپو قالی کار کردید، پس از آن دست‌های خود را با آب و صابون بشویید و پوست دست خود را با کرم مرطوب‌کننده چرب کنید.
  • پس از استفاده از شامپو قالی پنجره‌ها را باز کنید تا هوا در قالی جریان داشته باشد. با این کار ضمن خشک شدن سریع‌تر مبلمان یا قالی، بوی ماده پاک‌کننده از بین می‌رود و از بروز مشکلات تنفسی و حساسیت در مردم جلوگیری می‌کند.
  • بهتر است حداکثر فصلی یک بار از شامپو قالی برای تمیز کردن قالی، موکت و مبلمان استفاده کنید تا از بروز حساسیت پیشگیری کنید.

پاک کردن لکه مبل با شامپو

پاک کردن لکه مبل با شامپو

اگر جایی از رویه مبلمان دارای لکه باشد، چند بار اسفنج را با ملایمت کامل روی لکه بکشید تا به خوبی پاک شود. احتیاط کنید زیرا فشار بیش از اندازه ممکن است باعث ساییدگی پارچه مبل شود.حالا با استفاده از یک پارچه نخی کاملا تمیز رطوبت حاصل از کف را از روی سطح مبلمان بگیرید. پنجره‌ها را باز کنید تا مبلمان در تعریض هوای آزاد زودتر خشک بکنید. ممکن است لازم باشد که دستمال نخی را چند بار کامل تعویض کنید تا رطوبت و کثیفی آن به مبلمان شما منتقل نشود. تا زمان خشک شدن مبلمان نباید روی آن بشینید. پس از خشک شدن مبلمان نیز بهتر است یک بار دیگر جارو کامل کشیده شود تا ظاهر مناسب تری داشته باشد. حالا مبل های شما مانند روز اول خود تمیز است. جهت ثبت سفارش قالیشویی سبحان از طریق صفحه ثبت سفارش در وب سایت قالیشویی سبحان بهترین قالیشویی رباط کریم با ما در ارتباط باشید.

مراحل شستشو مبل با استفاده از شامپو قالی

پس از اینکه متناسب با نوع مبلمان، شامپوی مناسب انتخاب کردید و تست کردن آن را بر روی مبلمان انجام دادید، نوبت به مراحل بعدی می‌رسد که باید آن ها را اجرایی بکنید.

لکه گیری مبل با جارو کشیدن

لکه گیری مبل با جارو کشیدن

قبل از استفاده از شامپو قالی باید هر گونه گرد و غبار موجود بر روی مبلمان با استفاده از جاروبرقی از بین برود، به علت اینکه گرد و خاک ها در هنگام استفاده از شامپو قالی به درون بافت نفوذ کرده و باعث می‌شود که پارچه مبل سفت شود.

آماده کردن محلول شامپو قالی

آماده کردن محلول شامپو قالی

بعد از تمیز کردن سطح مبل با جاروبرقی، شامپو کردن مبلمان را باید انجام بدهیم. برای این عمل احتیاج است که شامپو را به مقداری که بر روی برچسب نوشته شده است به سطل آب ولرم بریزید و با یک جفت دستکش مناسب آن را مخلوط بکنید تا کف کند. نکته پر اهمیت این است که، سرویس خدمات قالیشویی ارزان سبحان با برترین مواد شوینده و متناسب با الیاف مبلمان خانه انجام می‌شود.

شستشوی مبل با شامپو قالی

شستشوی مبل با شامپو قالی

پس از آماده شدن محلول، در این مرحله باید با یک اسفنج تمیز و با دقت زیاد همه پارت های مبلمان را تمیز کرده و بعد از گذشت چند دقیقه با یک دستمال کامل پاکیزه، کف های اضافی را روی مبلمان را تمیز بکنید. سپس یک پارچه پاکیزه دیگری را خیس بکنید و مواقعی که آب آن را به خوبی گرفته اید، سطح مبلمان را به صورت مناسب دستمال کشی کنید. بهتر است بعد از هر دفعه دستمال کشی، دستمال را به درستی شستشو و برای دیگر پارت های مبلمان از آن استفاده لازمه را کنید.

خشک کردن مبلمان

خشک کردن مبلمان

پس از انجام مراحل ، بهتر است مبل را در فضایی متناسب قرار دهید تا کاملاً خشک شود.  پیشنهاد می‌شود بعد از شستشوی مبل با شامپو قالی، چند ساعتی بر روی آن بنشینید.

بدیهی است که یکی از راهکارهای ساده برای از بین بردن لکه ها و آلودگی های مبلمان، شستشو آن با شامپو قالی میباشد، اما این روش می‌تواند مزایا و معایبی هم دارد. همچنین اگر لکه های سطح مبلمان کم باشد، می‌توان با توجه به روش های گفته شده آن را در خانه تمیز کرد ولی اگر میزان کثیفی مبلمان زیاد باشد، توصیه می کنیم از خدمات قالیشویی ما استفاده بکنید؛ چون که از نیروهای حرفه ای، دستگاه های مدرن و مواد شوینده بخصوص هر نوع مبلی برخوردار می‌باشد و با درست ترین سبک، خدمات مبل شویی در رباط کریم را انجام می‌دهد .هدف ما رضایت کامل شما مشتریان عزیز می‌باشد.

برای شستشو چه مبل هایی را می توان از شامپو قالی استفاده کرد؟

برای شستشو چه مبل هایی می توان از شامپو قالی استفاده کرد؟

در مبل شویی با شامپو قالی می‌توان گرد و غبار و لکه هایی را که بر روی مبلمان ایجاد شده اند را به خوبی از بین برد. شامپو قالی دارای بیشترین استفاده و کاربرد جهت شستشو مبل های پارچه ای است. در واقع این مواد شوینده آپشنی مناسب جهت تمیز کردن مبلمان های حصیری، چرمی و استیل محسوب نمی‌شود. از آنجایی که شامپو قالی قابلیت نفوذ در اعماق مبل را دارد، استفاده مستمر از آن کاری اصولی نمی‌باشد.
در اصل استفاده مستمر از شامپو قالی برای تمیزی مبلمان باعث برهم خوردگی رنگ ‌پارچه مبلمان می‌شود. همچنین استفاده بیش از اندازه از شامپو قالی باعث از بین رفتن الیاف و پارچه مبل می‌شود. بهترین راه برای شستشو مبل با شامپو قالی، استفاده از آن جهت بر طرف نمودن لکه های موضعی است. در صورت وجود لکه در مبلمان بهتر است تنها پارتی را که در آن لکه ایجاد شده است را با این ماده شوینده تمیز کنید.

آشنایی با برترین ترکیبات برای شستشو مبلمان

مبل شویی در هنگامی که توسط افراد متخصص و مراکز دارای اعتبار انجام شود، نتیجه دلخواه را به دنبال دارد. برای شستشو مبلمان علاوه بر شامپو قالی می‌توان از چند محلول خانگی نیز استفاده نمود. یکی از محلول ها ترکیب نشاسته در آب می‌باشد. این ترکیب دارای بیشترین کاربرد و استفاده جهت پاک کردن لکه خون است. این محلول را می‌توانید بر روی لکه مورد نظر بریزید و بعد از خشک شدن آن را کامل بتراشید. از دیگر محلول های خانگی پر کاربرد برای تمیز کردن مبل ترکیب سرکه با آب می‌باشد.

برای از بین بردن لکه هایی مانند چای می‌توانید از این ترکیب استفاده نمود. برای این کار می‌توان پارچه ای را به این محلول مخلوط کرد و با دقت آن را بر روی لکه مورد نظر کشید. استفاده از نمک نیز آپشن مناسب تری جهت پاک کردن لکه نوشابه می‌باشد. لکه های نوشابه را می‌توانیم با استفاده از اسفنج و کمی نمک به خوبی پاک کرد. همچنین پودر بچه برترین گزینه جهت از بین بردن لکه های چربی روی مبلمان می‌باشد. با استفاده از پودر بچه به راحتی و در زودترین زمان ممکن می توانید این لکه ها را کامل از بین ببرید. برای مبل شویی با شامپو قالی لازم است در آغاز لکه های موجود بر روی مبلمان را با دقت از بین ببرید.

شستشوی مبلمان با شامپو قالی هنگامی که مبلمان کثیف می‌شود یکی از دغدغه های خانم های خانه دار و افراد فعال در خدمات نظافتی می‌باشد. از اونجایی که خرید مبلمان از اجزای اصلی دکوراسیون می‌باشد در هنگام کثیفی از زیبایی خانه یا محیط های کاری کم می‌کند. در این مقاله قصد داریم آموزش شستشو مبل با شامپو قالی را ارائه دهیم. با این آموزش مبل شویی در خانه می‌توانید بهترین شامپو مبلمان را بشناسید و خودتان در خانه به راحتی کار تمیز کردن مبلمان را انجام دهید.

شامپو قالی در همه مدل ها ، رایحه ها و برندهای گوناگون ایرانی و خارجی در بازار موجود میباشد. این مایع شوینده علاوه بر تمیز کردن قالی و موکت ، برترین مایع برای شستشوی مبلمان نیز به شمار می‌رود. کثیفی های ناشی از گرد و غبار و لکه های قوی را می‌توانید با این راه از روی مبل خود پاک کنید. استفاده از بهترین شامپو قالی برای مبلمان هزینه های شما را در مبل شویی می‌کاهد. برای اینکه شستشو مبلمان با شامپو قالی را به روش درست انجام دهید تا به مبلمان خسارت نرسد باید یکسری نکات لازم را رعایت کنید.

قالیشویی سبحان

قالیشویی سبحان مفتخر است که چندین دهه سابقه درخشان در زمینه شستشوی انواع مبلمان با بهترین مواد شوینده و شامپو دارد. برای اطلاعات بیشتر با قالیشویی سبحان تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما