قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم

مبل شویی چیست؟

مبل شویی چیست؟

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، شستشوی مبل، کوسن، پشتی های سنتی و هر نوع صندلی که دارای رویه پارچه ای نخ باشد، در حوزه خدمات  قرار می گیرد. اگر مبلمان کلاسیک یا امروزی در منزل دارید، می‌توانید از خشکشویی مبل در خانه برای تمیز کردن رویه مبل ها استفاده کنید.

همه پارت و قسمت هایی که میتوانید از مبلمان خود جدا بفرمایید را میتوان با دستگاه های بخصوصی تمیز کرد. خدمات مبل‌شویی تنها یک سرویس فصلی و مخصوص آخر سال و عید نوروز نیست، بلکه همیشه می‌توانید از سرویس مبل شویی در قالیشویی سبحان که یکی از قالیشویی و مبل شویی در رباط‌کریم است، استفاده نمایید.

مبل‌شویی یک شغل تخصصی و  حرفه ای است و نباید توسط افرادی که تجربه ندارند، انجام شود. برای اینکه کیفیت مبل ها حفظ شود و بافت پارچه و رویه مبل و اسفنج ها دچار آسیب نشود، از خدمات خشکشویی مبل در محل استفاده‌می‌شود.

خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط‌کریم، آسیبی به مبلمان گران قیمت و لوکس شما نمی‌زند، اما همه کثیفی های روی مبل را از بین می‌برد. مجموعه های زیادی در زمینه خشکشویی مبلمان فعالیت دارند. قالیشویی مرکزی سبحان یکی از بهترین قالیشویی ها در رباط‌کریم می‌باشد که می‌توانید با خیالی آسوده، خشکشویی مبلمان خود را به متخصصان آن ها بسپارید.

قیمت قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم

قیمت قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم

قیمت مبل شویی با دستگاه و مواد شوینده نانو طبق قانون و تعرفه اتحادیه می‌باشد. شستشو با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در خانه و محل کار در سال۱۴۰۲ می‌باشد. اگر در رباط‌کریم هستید و به دنبال یک مبل‌شویی با کیفیت هستید، تا شستشوی مبل ها را در خانه در کمترین زمان انجام دهند. ما در قالیشویی سبحان با کادری متخصص و آموزش دیده برای شستشوی مبل در محل آماده ارائه خدمات به مردم رباط کریم هستیم. مبل های خود را به متخصص های ما قالیشویی سبحان بسپارید تا با بهترین روش شستشو مبل را در خانه انجام دهند.

قیمت مبل شویی در منزل

قیمت مبل شویی در منزل

قیمت مبل شویی در سال ۱۴۰۲ هیچ تغییری نکرده است و همان قیمت پارسال می‌باشد. برای شستشو انواع مبل در رباط‌کریم با همان قیمت قدیمی ارائه می‌شود. مبل‌شویی دیگر یک کار ساده به حساب نمی‌آید و با گران شدن قیمت مبل و پارچه مبل دیگر نباید ساده از کنار شستشو مبل گذشت.

قیمت مبل شویی در سال ۱۴۰۲ در رباط کریم

قیمت مبل شویی در سال ۱۴۰۲ در رباط کریم

مبل مانند هر وسیله و اثاث دیگری نیاز به شستشو دارد و مبل‌شویی های فراوانی است که این خدمات را ارائه می‌دهند و خیلی قیمت های گوناگونی وجود دارد که این باعث سردرگمی مشتریان و همسایه های عزیز شده است و ما برای شفاف سازی در قیمت‌ها لیست قیمت ها را ارائه می‌دهیم.

که با کیفیت بالا و قیمت مناسب می‌باشد و حتی قیمت های ما زیر تعرفه اتحادیه می‌باشد قیمت مبل شویی سال ۱۴۰۲ را از لیست نگاه کنید. و قیمت های سبحان را با قالیشویی های معتبر و مجاز دیگر مقایسه کنید. و بعد از اطمینان کامل شستشوی مبل های خود را به متخصص های ما بسپارید.

قیمت های مشخص شده در لیست برای شستشو در خانه می‌باشد. این قیمت ها برای هر دو شهر رباط کریم یکسان می‌باشد. شما می‌توانید برای شستشوی مبل در رباط کریم و خدمات دیگر از ما بخواهید. ارزان ترین قیمت شستشوی مبل در رباط کریم با ضمانت انجام می‌شود.

مبل‌شویی در این روز ها یک حرف و شغل به حساب می‌آید. که در این حرفه باید کارکنان و پرسنل خود را آموزش داده است تا سرمایه های مشتریان را خراب نکنند.

ما با کادری منظم، مجرب، استادکار و متخصص در زمینه مبل‌شویی و فرش شویی در خانه با دستگاه و مواد شوینده نانو جزو اولین ها و برترین های رباط کریم هستیم، خدمات مبل شویی در خانه را با ضمانت انجام داده است و شستشوی کلیه خدمات مبل شویی و خدمات در منزل را تخصصی شستشوی می‌دهیم. برای رزرو و سفارش خدمات با ما تماس بگیرید. و یا در همین سایت ثبت سفارش آنلاین نمایید.

بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم

بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم

در جستجوی بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در منطقه خود هستید؟ آیا به دنبال یک خدمات دقیق، حرفه ای و با کیفیت برای شستشوی قالی و مبل خود هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، با ما همراه باشید تا بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم را به شما معرفی کنیم.

در رباط کریم، بازار خدمات قالیشویی و مبل شویی بسیار پررونق و فعال است و انواع متفاوتی از این خدمات در این منطقه ارائه می‌شود. اما برای انتخاب بهترین خدمات، به بررسی و مقایسه انواع خدمات دقت کنید و تصمیم خود را با داشتن اطلاعات کامل و صحیح بتوانید بگیرید.

بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، آن دسته از خدماتی است که با استفاده از تجهیزات حرفه ‌ای، مواد شوینده با کیفیت، تکنیک‌ های مدرن و تجربه بالا ارائه می ‌شود. این خدمات باید بتوانند به شما تضمین کنند که قالی و مبل شما پس از شستشو به بهترین شکل ممکن تبدیل خواهند شد و همچنین امکاناتی همچون تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و ضمانت نامه از این مراکز انتظار می‌‌رود.

خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم باید قابل اطمینان، مطمئن و موثر باشند تا بهترین نتیجه را برای شما فراهم کنند. با انتخاب بهترین خدمات این حوزه، بتوانید به آرامش و راحتی بیشتری در زندگی روزمره خود دست یابید و از زیبایی و تمیزی قالی و مبل خود لذت ببرید.

بنابراین، در جستجوی بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، به عواملی همچون تجربه، تخصص، تجهیزات و مواد استفاده شده توسط ارائه دهنده خدمات توجه کنید. همچنین نظرات و تجربیات دیگران هم می‌‌تواند به شما کمک کند تا بهترین خدمات را انتخاب کنید. بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، به شما این اطمینان را می‌‌دهند که ارزش پولی که پرداخت می‌‌کنید، بهترین خدمات و نتیجه را برای شما فراهم می‌‌کنند.

مراحل شستشوی قالی در قالیشویی سبحان

مراحل شستشوی قالی در قالیشویی سبحان

شستشوی قالی یکی از مراحل مهم در حفظ و نگهداری قالی است. قالی ‌ها به دلیل استفاده ‌ روزانه، زمانی به شستشو نیاز دارند که ذرات غبار و آلودگی ‌ها به آن ها چسبیده‌ اند و باعث کثیف شدن آن ها شده است.

در این بخش، به مراحل شستشوی قالی در قالیشویی سبحان می‌‌پردازیم. قالیشویی سبحان یکی از قالیشویی ‌های معتبر و با تجربه است که به شستشوی قالی‌ ها با روش ‌های مدرن و مواد بهداشتی اختصاصی می‌پردازد. البته شایان ذکر است خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم به شکل کاملا حرفه ای در قالیشویی سبحان عرضه می شود.

مرحله اول: بررسی قالی

قبل از شستشوی قالی، ابتدا قالی ‌های شما برای بررسی نقاط کثیف یا پاره شدن نخ ‌ها به دقت مورد بررسی قرار می‌‌گیرد. هر نقطه کثیف یا پارگی باید قبل از شستشو توسط کارشناسان ما تعمیر شود.

مرحله دوم: شستشوی قالی

پس از بررسی، قالی ‌های شما به دست کارشناس های ما به بخش شستشو می‌رود. در قالیشویی سبحان از روش ‌های مدرن و مواد بهداشتی و ضد عفونی استفاده می‌ شود تا قالی‌ های شما بهترین نتیجه شستشو را پس از شستشو داشته باشند.

مرحله سوم: خشک کردن

بعد از شستشو، قالی‌ های شما به صورت مناسب و با استفاده از ماشین ‌های خشک کن خشک می‌‌شوند تا از هر گونه آسیب و پارگی جلوگیری شود.

مرحله چهارم: بسته ‌بندی و تحویل

پس از خشک شدن، قالی ‌های شما به دقت بسته ‌بندی می‌شود و به شما تحویل داده می ‌شود تا از تمیزی آن لذت ببرید.

با استفاده از خدمات قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، به خصوص در قالیشویی سبحان و انجام مراحل شستشوی قالی به روش ‌های مدرن و با تجهیزات و مواد بهداشتی اختصاصی، می ‌توانید قالی ‌های خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کرده و از آنها برای مدت طولانی استفاده کنید.

وسایل مبل شویی در رباط کریم چیست؟

وسایل مبل شویی در رباط کریم چیست؟

از شامپو فرش هم می‌توانید برای از بین بردن لکه های تازه قهوه و چای ریخته شده استفاده کنید. بعضی از اسپری های تمیزکننده بخصوصی، برای مبلشویی به فروش می‌رسند که به خوبی کثیف کاری های سطحی را تمیز می‌کنند. اما برای از بین بردن کامل آلودگی ها و پاک کردن لکه های قدیمی میتوانید از جاروفرچه های بخصوصی استفاده کنید.اگرچه هیچ یک از روش های شستشوی خانگی، نمی‌تواند مبل ها را مثل روز اول، تمیز و پاکیزه کند. مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه، شیوه ای مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه و رو مبلی هم آسیبی وارد نمی‌کند. دستگاه مبل شور، ویژه شستشوی مبلمان طراحی شده و دارای سیستم شستشوی مخصوصی است.

انواع روش قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم چیست؟

انواع روش قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم چیست؟

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، توسط مجموعه‌های بزرگ و حتی کوچک با استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی بخصوصی که معمولاً از تگزافن استفاده می‌شود انجام داده می‌شود.

خشک‌شویی و شستشوی مبلمان توسط افراد فوق حرفه‌ای و بسیار متخصص و دوره‌دیده و باتجربه انجام می‌شود.

نوع سختی فرچه و ابزار مورد استفاده برای شستشوی مبل شما متناسب با جنس پارچه‌ی مبل‌های منزل شما انتخاب می‌شود و بدین ترتیب آسیبی به پارچه مبلمان شما نمی‌رسد.

از دلایلی که از فرچه های مختلف در کار استفاده میشود، این است که در تولید مبل از فوم های سرد و گرم استفاده می‌شود.

مبل‌ها و میزهای عسلی، بخشی جدانشدنی منزل ما هستند که امکان کثیف شدن آن‌ها بسیار زیاد است. همچنین مبلمان منازل از وسایل گران‌قیمت به حساب می‌آیند که تعویض آن‌ها به خاطر کثیف شدن تقریباً بسیار مشکل است.همچنین تا زمانی که  این امکان برای شما است که از خدمات تخصصی مبل شویی برای خشک‌شویی مبلمان منزلتان استفاده کنید، تعویض آن‌ها کار درستی نیست.

شستشوی مبل با بخار

شستشوی مبل با بخار

شست و شوی مبل با بخار توسط قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، یکی از بهترین و راحت‌ترین روش کاربردی از شیوه‌های شستن مبلمان منزل است که با تولید دستگاه‌های بخار شوی بزرگ و عرضه شدن آن‌ها به بازار، وهمچنین تمیز کردن مبل با بخار شوی های مخصوص، به تعداد خدمات این دستگاه بیش‌ازپیش اضافه شد.

اما در این ‌بین ممکن است این سؤال احتمالی برای شما پیش بیاید که آیا بخار شوی مبل منزل شما را به طور کامل تمیز می‌کند یا خیر؟

در پاسخ  به این سؤال می‌توانیم بگوییم، شست و شوی مبلمان با بخار شوی ها بر اساس نوع مبل، جنس آن و لکه بسیار متفاوت بوده و نحوه تمیز کردن آنها، نیاز به  انجام اصول این کار را دارد.

شست و شوی مبل با این ابزار ها در کنار راحتی زیاد کار، نمیتوان تمیزی صددرصد را تضمین کرد، در بعضی موارد نیز استفاده از بخار شوی در صورت که اطلاعات مناسبی درباره تنظیم دما و در مورد نحوه استفاده از بخار شوی نداشته باشید،یقینا به مبلمان شما آسیب می‌زند.

شست وشوی مبل با بخار شوی

به طور کلی بر اساس نوع مبلمان و نوع لکه ایجاد شده رو آن، نحوه شست وشوی میتواند متفاوت باشد.

به طور مثال جهت شستن مبل با بخار شوی های معمولی و یا برند‌های متفاوت‌ به این صورت می‌باشد که ابتدا دفترچه راهنمای آن را به‌دقت مطالعه کنید؛ تا میزان مواد شوینده نسبت به آب را بدانید و آن را به‌ درستی تنظیم کنید و حتی اینکه در بیشتر مواقع شوینده نیاز است که شما استفاده کنید یا خیر؟ و همین‌طور درجه بخار دستگاه را باید بدانید و کاربردهای این دستگاه را داشته باشید و علاوه بر این از موادی که به مبلمان شما امکانش است که به آن آسیب وارد کند اطلاع کامل داشته باشید.

 مبل شویی سیار

مبل شویی سیار

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، اولین قدم برای شستشوی مبلمان در منزل، حضور متخصص مبل شویی از طرف قالیشویی سبحان که تماس گرفتید، می‌باشد. متخصصان مبل شویی که در محل برای بازدید از مبلمان شما حضور پیدا می‌کنند، به شما می‌گویند که مبلمان شما به چه چیزی نیاز و یابه چه مواد شوینده‌ای احتیاج دارد و باید نوع جنس و پارچه مبلمان شما نیز به ظور کامل بررسی‌ شود.

متخصص مبل شویی با نگاهی کامل و دقیق به مبل و جنس و همچنین بررسی نوع لکه‌ها به شما خواهد گفت نتیجه شستشوی مبل و هزینه آن چه مقدار و چه خواهد بود.

برای مثال  در مورد مبلمان چرم، مبل شویی باید با دقت بیشتری انجام شود چون اگر لکه‌ای مانند جوهر خودکار و قلم بر روی آن بچکد، ممکن است به ‌سختی از روی آن پاک بشود و حتی ممکن است این لکه روی مبل چرم شما کامل پاک نشود. هزینه دقیق مصرف مواد شوینده مورد احتیاج برای شستشو و اجرت کار، بعد از بازدید متحصصین سبحان از مبلمان، قابل استعلام است.

بعد از بررسی های لازمه توسط متخصصین مبلشویی ها در صورت شروع به کار شستشو، متخصص با دستگاه‌های مخصوص، اول از هر کار دیگر روی مبل ها را جارو می‌کند. این جارو کشیدن رویه‌ی مبل شامل درزها و شکاف‌های مبل نیز می‌شود و تمام آلودگی و گردوغبارها و کثیفی ها نیز از بین می‌رود.

دستگاه شستشوی مبل

دستگاه شستشوی مبل

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، بعد از بررسی و در صورت شروع به کارشستشو، متخصص با دستگاه های مخصوص اول از هر کار دیگر روی مبل ها را جارو می‌کند. این جارو کشیدن رویه‌ی مبل، شامل درزها و شکاف‌های مبل نیز می‌شود و تمام آلودگی و گرد و غبار آن نیز از بین می‌رود، درصورتی که بالشتک‌های مبل جدا می‌شوند و مبل شما کوسن های زیادی دارد با برداشتن بالشتک آن را هم جارو می‌زند تا مطمئن شود مبل کاملا بدون هیچ گرد و غباری است و آماده شستشو است.

در مرحله بعد از غبار روبی به کمک دستگاه دیگر مبل ها را با مواد شوینده‌ی مخصوص مبل و مناسب برای مبلمان شما مبل را می‌شویند. مواد شوینده بدون آسیب رساندن به مبل از بافت پارچه نیز رد می‌شوند تا همه‌جای مبل با مواد شوینده تمیز تر شود

قالیشویی و مبلشویی باکیفیت در رباط‌ کریم

قالیشویی و مبلشویی باکیفیت در رباط‌ کریم

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، مبل شویی در منزل،‌ علاوه بر تمیزی، باعث بیشتر شدن بازدهی عمر مبلمان شما می‌شود. به‌شرطی که به متخصصین سبحان بسپارید که به صورت اصولی و حرفه‌ای انجام بشود. مبل شویی ها با بهره ‌گیری از متخصصان باتجربه و همین‌طور دستگاه‌های پیشرفته و مواد درجه‌یک ، خدمات شست وشوی در محل را با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن، به شما ارائه می‌دهد.

شست و شوی مبل در محل یکی از سرویس‌های پرطرفدار و کارآمد در حوزه‌ی مبلشویی است. با استفاده از خدمات شست و شوی مبل در محل، دیگر نیازی به جابه‌جایی مبل‌ها نیست. برای همین دیگر لازم نیست نگران رویه مبل یا خوابیدن پف مبل در اثر شستشو باشید. اگه این سرویس ها را از قالیشویی دریافت می‌کنید، باعث افزایش عمر مفید مبل خواهد شد

خدمات شستشوی مبلمان یا لوازم داخلی ما با استفاده از متخصصین ماهر سبحان و با بررسی مبلمان منزل شما شروع می‌شود. آنها برای تعیین بهترین رویکرد، نوع پارچه، رنگ و سن مبلمان را بررسی می‌کنند. سپس، هر کثیفی بر روی نیمکت ، صندلی، تشک یا مبلمان شما که به نظر می‌رسد نیاز به توجه بیشتری دارند ، با دقت می‌شویند. در آخر، متخصصین ما مبلمان شما را بررسی خواهند کرد و نظر شمارا در خصوص تمیز شدن آن ها خواهند پرسید.

پاک کردن لکه چربی از روی مبل 

پاک کردن لکه چربی از روی مبل 

در منزل ایرانی ها، یکی از دغدغه های بانوان عزیزمون، پاک کردن لکه چربی مبلمان منزل است. به این خاطر که مبلمان، پارت اصلی از دکوراسیون داخلی خانه ها را شامل می‌شوند و تاثیر زیادی در زیبایی محیط داخلی منازل دارند. امروزه اکثر خانواده ها از مبلمان استفاده می‌کنند. در بعضی خانه ها، گاهی اوقات  افراد خانواده بر روی مبل می‌نشینند و نسکافه، کیک و یا میان وعده های دیگری را میل می‌کنند.  گاهی اوقات، نشستن بر روی مبلمان و خوردن خوراکی، موجب ایجاد لکه های چربی روی آن می‌شود. یکی از مشکلات اساسی درنگهداری مبلمان، تمیز کردن آن ها می‌باشد. به دلیل اینکه ساختار مبل مانند فرش و موکت نیست که بتوان آنها را آبکشی کرد، باید شستشو و پاک کردن لکه چربی مبلمان به صورت اصولی انجام شود.

نکات لازم جهت پاک کردن لکه های مبل

نکات لازم جهت پاک کردن لکه های مبل

اولین نکته برای پاک کردن لکه های چربی روی مبلمان، این است که قبل از هر چیزی، به علامت ها و حروف درج شده بر روی مبل توجه کنید. هر کدام از علائم درج شده بر روی مبل، نشان دهنده این است که می‌توان مبلمان را با استفاده از چه نوع مواد شوینده ای تمیز کرد. در بیشتر مبل ها، استفاده از لکه بر های شیمیایی، محلول نمک و الکل و استفاده از اتوی داغ، محلول سرکه، موجب از بین بردن چربی های قرار گرفته بر روی مبلمان می‌شود.  این روش ها جزء روش های خانگی برای پاک کردن لکه های مبل می‌باشد. اما گاهی اوقات این لکه ها آنقدر سخت هستند که با استفاده از مواد ذکر شده پاک نمی‌شوند. بنابراین باید لکه های چربی از روی مبلمان، توسط مجموعه  قالیشویی سبحان انجام شود.

شناخت مبل و نوع لکه 

شناخت مبل و نوع لکه 

قبل از آنکه به پاک کردن چربی از روی مبل فکر بکنید. باید جنس و نوع پارچه مبلمان خود را خوب شناسایی کنید. بعضی از مبل ها، دارای دفترچه راهنما و یا لیبلی که در زیر مبل چسبیده است، دارند. حتما آنها را بخوانید در صورتی که اطلاعاتی در آن وجود داشت به آن توجه بکنید.

نماد علامت ها

S:مبلمان بعد از شستشو سریعا خشک بشود

W: این نشان دهنده قابل شستشو بودن مبلمان را نشان می‌دهد

W/S: این نماد به نشانه خشک شویی است

O: این نماد نشان دهنده ارکانیگ بودن رنگ مبلمان است و فقط با آب سرد و دمای پایین شستشو شود

X: مبل شامپویی شود و بلافاصله جاروبرقی و یا وکیوم بشود این نماد نشان دهنده این است که

چند روش پاک کردن لکه چربی مبل

لکه برهای شیمیایی

لکه برهای شیمیایی

اسپری های لکه بر مبل در بازار وجود دارد که گاهی اوقات بعضی از آن ها درست عمل میکنند. فقط باید به این نکته توجه داشت که ممکنه به مبل خسارت بزند. پس قبل از استفاده حتما تست بشود.

اتوی داغ و دستمال ابریشمی

اتوی داغ و دستمال ابریشمی

شما می‌توانید برروی لکه چربی مبل، پارچه ابریشمی یا دستمال کاغذی بگذارید و روی آن اتو بکشید. این عمل باعث ذوب شدن چربی و جذب شدن به دستمال میشود.

سرکه و جوش شیرین

سرکه و جوش شیرین

ترکیب سرکه و جوش شیرین می‌تواند اثرگذار باشد. این دو را باهم به مقدار کم ترکیب کنید. چند دقیقه ای به آن زمان دهید. حال برای پاک کردن لکه چربی از روی مبل استفاده کنید. مواد، چهار ساعت روی لکه بماند، بعد با جاروبرقی تمیز کنید و با دستمال آن را پاک بکنید.

مبل‌ شویی به روش سنتی

مبل‌ شویی به روش سنتی

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، مبل‌شویی‌سنتی، در واقع روشی است، که متخصصان مربوطه از آب و مواد شوینده‌ی قلیایی برای از بین بردن لکه وآثار آلودگی بافت روی مبل یا صندلی استفاده می‌کند. در این روش بهتر است رویه‌ی مبل از کل پیکره جدا شود. به صورت کاملا جداگانه توسط دستگاه‌های رختشویی صنعتی تمیز بشود. در غیر این صورت متخصصان نظافت منزل با استفاده از آب با فشار بالا‌، بافت رویه را خیس می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان آب استفاده شده در فرآیند مبل شویی، نباید بیش از حد استاندارد باشد.

چرا که ممکن است به بخش‌های زیرین مبل آسیب جدی وارد بشود و استحکام آن از بین برود. پس از آنکه آب روی مبل یا صندلی نفوذ کرد، متخصص میتواند، با استفاده از شوینده‌های قلیایی و یک ابر شوینده نرم، کل بافت رویه را به خوبی تمیز می‌کند. پس از آنکه تمام لکه‌ها از بین رفت.

با بهره‌گیری از آب و یک دستمال تمیز کل مواد شوینده از روی بافت مبل پاک می‌شوند. و نوبت به خشک کردن تار و پود آن فرا برسد. برای خشک کردن بافت رویه مبل از یک وکیوم صنعتی با قابلیت جذب مایعات استفاده می‌شود. پس از آنکه تمام آب میان بافت رویه مبل از بین رفت. بهتر است مبل در برابر نورمستقیم آفتاب قرار بگیرد تا به خوبی خشک بشود.

مزایای مبل شویی با دستگاه چیست؟

مزایای مبل شویی با دستگاه چیست؟

قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم، همانطور که می‌دانید شستشوی مبلمان با شوینده‌های مختلف می‌تواند به بافت پارچه و حتی به اسفنج های آن‌ آسیب بزند. و میتواند باعث کوتاه شدن عمر مبل بشود. افراد بسیاری خصوصا بانوان، هنگامی که نظافت خانه را انجام می‌دهند. اقدام به تمیز کردن مبلمان منزل به روش‌های غیر اصولی می‌کنندکه این باعث پخش شدن بیشتر لکه ها و کثیفی ها روی رویه مبل  می‌شود.

همچنین، در روش شستشوی دستی زمان زیادی لازم است تا مبلمان کاملا خشک و قابل استفاده مجدد بشوند. در مقابل، مزایای قالیشویی و مبل شویی در رباط کریم شامل این موارد می‌شود:

  • شستشوی سریع‌تر در مقایسه با روش دستی
  • مناسب برای انواع پارچه
  • شستشوی عمقی و کامل
  • خشک شدن فوری مبلمان
  • افزایش طول عمر مبلمان
  • هزینه مناسب
  • دردسر کمتر
  • ضدعفونی کردن مبلمان
  •  لکه‌های سرسخت را از بین می‌برد
  • عدم نیاز به جابجایی مبلمان

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های اغلب افراد این است، که دستگاه به پارچه مبلمان آسیب بزند. اما واقعیت این است که شستشوی دستی منجر به آسیب بیشتری خواهد شد. از آنجایی که سازگاری با انواع پارچه از مزایای مبل شویی با دستگاه است. می‌توانید از بابت سالم ماندن پارچه مبلمان در صورت شستشو با دستگاه مطمئن باشید.

قالیشویی سبحان

مجموعه قالیشویی سبحان همواره مفتخر است که نشان بهترینقالیشویی و مبل شویی در رباط کریم را دارا است و همواره در تلاش است که رضایت شما عزیزان را جلب کند. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه قالیشویی سبحان تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما