قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

منازل

بعد از شستشوی مبل منازل

شستشوی مبلمان منازل باعث جلوه دادن به فضای محیط و افزایش طول عمر مبلمان می شود. برای اینکه این شستشو در منزل صورت گیرد کارهای مختلفی می توان انجام داد.

با انجام منظم گردگیری و جاروکشی مبل‌ها می توان همیشه آن ها را مرتب نگه داشت. هنگام جارو کشیدن باید تمامی درزها و بین تشکچه ها را خوب تمیز کنیم و در نهایت با کشیدن برس روی آن جلوه ی بهتری به آن ببخشیم.

استفاده از محلول شوینده یکی دیگر از راه های تمیز کردن مبلمان در منزل است. اما با وجود همه این کارها باز هم نیاز است که در بازه های زمانی مختلف مبل های منازل را به قالیشویی هایی که خدمات مبل شویی نیز ارائه می دهند بسپرید.

فرآیند شستشوی مبل منازل توسط عوامل قالیشویی سبحان به صورت حرفه ای انجام می شود و در نهایت شما مبل های خود را با جلوه ای خاص تحویل خواهید گرفت.

روش های شستشوی مبل منازل

مبل منازل را به سه طریق می توان شست.

روش اول

یکی از آن ها استفاده از بخارشوی است. شما می توانید با بخارشوی، پارچه مبل هایتان را کاملا تمیز و ضدعفونی کنید.

روش دوم

راه دوم استفاده از محلول آب ولرم و شامپو است. به این ترتیب شما پس از حاضر کردن این محلول باید ابر یا اسفنجی بزرگ را به آن آغشته کنید و روکش مبل ها را با این ابر کف آلود تمیز کنید.

بعد از آن ابر خیس دیگری را روی پارچه مبل بکشید تا کف سطح پارچه از بین برود. در همه ی روش های شستشوی مبلمان باید مراقب باشید چوب مبل ها خیس نشوند. چوب در اثر مرطوب شدن به سرعت پوسته پوسته و سفید می شود و به مرور زمان ترک می خورد.

روش سوم

روش سوم سپردن کار شستشوی مبل ها به مراکزی است که این کار را انجام می دهند. پس از شستشوی مبل ها سعی کنید آنها را به وسیله ی سشوار خشک کنید تا پارچه ها از بین نروند و چروک نشوند.

پیشنهاد ما به شما روش سوم است. چون هم کار شما راحت تر خواهد بود و هم آن نتیجه مطلوبی که مد نظرتان است را خواهید دید.

قبل از شستشوی مبل منازل
قبل از شستشوی مبل منازل
بعد از شستشوی مبل منازل
بعد از شستشوی مبل منازل

شستشوی مبل منازل با دستگاه

شستشوی مبل با دستگاه، توسط یک دستگاه مکانیزه انجام می شود که جهت نظافت و شستشوی انواع مبل طراحی و ساخته شده است.

در این دستگاه مخازن آب تمیز و آب کثیف بصورت جدا از هم قرار دارد و یک کمپرسور به منظور تولید کف و یک موتور مکنده قدرتمند دو یا سه مرحله ای جهت مکش آلودگی ها در دستگاه وجود دارد.

از مهم ترین ویژگی های دستگاه شستشوی مبل تولید فوم (کف) است که به دلیل داشتن چگالی کم روی سطوح باقی می ماند.

کف تولید شده توسط کمپرسور غلظت بالایی دارد که به علت قدرت پاک کنندگی بالا باعث شستشوی قدرتمند سطوح می شود و از نفوذ آب به داخل صندلی یا مبل جلوگیری می نماید. این فوم به خوبی آلودگی ها را در خود حل می کند و با استفاده از قدرت مکش دستگاه، مبل به سرعت خشک می شود.

برخی از مدل های این دستگاه به سیستم گرمایش مجهزند که می توانند کف با درجه حرارت بالا تولید کنند و کیفیت شستشوی مبل را افزایش می دهند. زیرا آب گرم و یا فوم گرم از توانایی بالایی در حل کردن چربی ها و آلودگی های الکترواستاتیک برخوردار هستند.

تماس با ما