قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

شستشوی مبل

یکی از انواع خدماتی که توسط قالیشویی سبحان ارائه می شود, شستشوی انواع مبلمان منزل است. شستشوی مبل در قالیشویی سبحان توسط مدرن‌ترین دستگاه‌ها و بهترین مواد شوینده انجام می شود.

شستن مبل در منزل

امروزه مبلمان به یکی از وسیله‌‌های کاربردی و ضروری موجود در هر خانه‌ای تبدیل شده است. امروزه تقریبا می‌توان گفت زندگی بدون مبلمان بسیار سخت است؛ و همین کاربرد زیاد و مداوم باعث می‌شود که این وسیله در فواصل زمانی کوتاهی نیازمند تمیز کردن و رسیدگی باشد.
در حقیقت هنوز از سال‌هایی که مبلمان یک وسیله تشریفاتی و زینتی بود و در همه خانه‌ها وجود نداشت, زمان زیادی نگذشته است. اما در حال حاضر این وسیله از اجزای ضروری همه منازل است و نمی توان آن را حذف کرد.

شستشوی مبل

کیفیت شستشوی مبل با توجه به جنس آن

شستن مبلمان به روش خشک‌شویی تا حدود زیادی نیازمند تجربه بالا و آشنایی با روش کار و دستگاه مخصوص این کار است. جنس پارچه هر مبلی با مبل‌های دیگر متفاوت است و برای شستشوی آن نیازمند انتخاب مواد شوینده مناسب و فرچه مناسب با درجه زبری مشخص است. همچنین اپراتور با تجربه باید بتواند با فشار مشخصی سطح پارچه مبل را شستشو دهد. رعایت درست تمام موارد ذکر شده در نهایت موجب می‌شود که مبل‌های شما با بهترین کیفیت ممکن شستشو داده شود.

زمان شستشوی مبل در منزل

مدت زمان شستن مبلمان در منزل به وسیله شرکت خدمات نظافتی مبل شوی به عوامل زیر بستگی دارد:

  • جنس مبلمان
  • تعداد مبلمان

متخصصین شرکت نظافتی زمانی را که برای شستن مبلمان شما در منزل و خشک کردن آنها صرف می کنند نهایتا بین یک تا دو ساعت است. که آن هم بسته به تعداد و جنس مبلمان شماست. مثلا شستشوی مبل چرم به دلیل حساس تر بودن به زمان بیشتری نیاز دارد.
تصور کنید اگر بخواهید خودتان مبلمان تان را در منزل بشویید خب راه سختی در پیش دارید. چون حداقل یک روز کامل وقت شما را می گیرد.

مبل شویی در منزل چه مزیتی دارد؟

شستن مبل در محل حال آنکه منزل باشد یا اداره و شرکت مزایایی دارد. از جمله آنکه به صورت اصولی با دستگاه به روز و مواد ضروری و مناسب هر مبل انجام می شود تا خیال شخص درخواست دهنده راحت باشد. ضمنا در وقت اعضای خانواده یا کارکنان شرکت و اداره نیز صرفه جویی می شود.

مراحل شستشوی مبل

1

تماس با قالیشویی و مبل شویی سبحان

2

ثبت سفارش

3

شستن مبل در محل(منزل)

4

خشک شدن مبل بعد از نهایتا ۷ ساعت

تماس با ما