قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

بهترین قالیشویی در پرند

قالیشویی چیست؟

قالیشویی چیست؟

بهترین قالیشویی در پرند، همه ما قطعا با واژه قالیشویی آشنا هستیم و تا حدودی می‌دانیم که در قالیشویی  چه اقداماتی صورت می‌گیرد، مخصوصا نزدیک عید که حال و هوای خانه تکانی در زندگی ما ایرانی ها به  جریان میوفتد و همه مشغول تمیز کاری هستند، حتما در لیست کارهایشان شستشوی قالی و نظیر آن را جزو اولویت هایشان قرار می‌دهند.

در عمل شستشو قالی می‌توان به ریزه کاری هایی همچون لکه زدایی، غبار رویی و یا همان شستشو به واسطه انواع مواد شوینده اشاره نمود.

شستشو قالی در بهترین قالیشویی در پرند، یکی از مهم ترین عمل هایی است که ما حداقل یکبار در سال باید آن را انجام بدهید تا هم منزل تمیز تری داشته باشید و هم از بیماری های حاصل از آلودگی ها در امان بمانید.

تاریخچه قالیشویی در پرند

از زمان پیدایش این عمل به گونه ای بود که هر آنچه که به عنوان قالی یا فرش ها توسط انسان ها شناخته می‌شد به وسیله آب، صابون و جارو به صورت تکی یا دسته جمعی انجام میشد. با گذشت زمان با پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه ها، روش های بهتر و کاربردی تری درست و مورد بررسی قرار گرفت و همچنین نیز در راه بهتر شدن در حال پیشرفت می‌باشد.

همانطور که می‌دانیم کشور ایران چون که قالی و فرش های دست بافت محبوبیت دارد و از سراسر دنیا افراد علاقمند در تلاش برای داشتن فرش های زیبا و خارق العاده ایرانی اصیل می باشند. قالی یا فرش، نوعی زیرانداز بافته شده از الیاف پنبه، پشم و در بعضی موارد ابریشم است که معمولاً برای پوشش زمین به کار می‌رود. از آنجا که  فرش ایرانی همیشه نقش‌های زیبا بر خود داشته‌اند، امروزه به جنبه زینتی‌ آن نیز توجه می‌شود.

قالیشویی در پرند، به عمل نظافت قالی و زدودن آلودگی ها، اطلاق می‌شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است و رعایت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا قالی دستبافت، کیفیت اولیه خود را از دست ندهد. این کار، باید به گونه ای صورت بگیرد که حد الامکان خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ کنند.

مهم ترین وسایل قالیشویی سبحان چیست؟

مهم ترین وسایل قالیشویی سبحان چیست؟

 دستگاه آبگیر قالیشویی

دستگاه آبگیر قالیشویی

دستگاه مخصوص آبگیر قالی شویی یکی از برترین ماشین آلات قالیشویی سبحان دربهترین قالیشویی در پرند می باشد که عموما دارای دو نوع لوله‌ای و خشک کن است. هر یک از این دستگاه‌ها به صورت تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک طراحی شده اند و تلاش می‌کند تا در زودترین زمان ممکن، قالی‌ها را خشک بکنند. از دستگاه آبگیر دیگی گاهی اوقات برای شستشوی سنتی و دستی استفاده می‌شود و دستگاه آبگیر لوله ای نیز برای قالیشویی های مدرن کاربرد به‌ سزایی دارند؛ از همین رو کیفیت و سرعت بیشتری  نسبت به دستگاه آبگیر دیگی دارند. در ادامه می‌توانید بیشتر با فیچر و ویژگی‌های انواع دستگاه آبگیر قالیشویی آشنا بشوید.

دستگاه  خشک کن لوله ای قالیشویی

دستگاه خشک کن لوله ای قالیشویی

بهترین قالیشویی در پرند، استفاده از دستگاه قالیشویی خشک کن لوله ‌ای باعث جلوگیری از ایجاد چروک و پارگی بخصوص روی قالی شده و از مخلوط شدن رنگ‌های قالی نیز جلوگیری می‌کند. از سویی دیگر این دستگاه، مصرف برق به شدت پایینی دارد و برخی از انواع آن در مدت تایم کمتر از ۳ دقیقه، فرآیند آبگیری فرش را انجام می‌دهند.

 دستگاه خشک کن  دیگی

دستگاه خشک کن دیگی

برخلاف دستگاه خشک کن لوله ای ، نوع دیگی آن به صورت بسیار متفاوت عمل می‌کند. این دستگاه ‌ها که معمولا در کارخانه‌های قالیشویی نیمه اتوماتیک و دستی در بهترین قالیشویی در پرند مورد استفاده قرار می‌گیرند، باعث چروک شدن قالی و یا حتی پارگی در آن می شوند. خشک کن قالیشویی دیگی نهایتاً ۴ تا قالی در خود جای می‌دهد و پرسنل قالیشویی در بهترین قالیشویی در پرند باید بعد از خشک شدن، قالی‌ها را خارج کرده و ۴ قالی دیگر در دستگاه قرار دهند. از طرفی دیگر باید بدانیم که قدرت آبگیری این دستگاه‌های دیگی در قالیشویی‌ها بسیار کمتر از خشک کن های لوله‌ای می باشد و از لحاظ بهداشتی نیز از استانداردهای به نسبت پایین‌تری برخوردارهستند.

دستگاه گردگیر قالیشویی

دستگاه گردگیر قالیشویی

نوع دیگری از لوازم قالیشویی که در مکان های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بهترین قالیشویی در پرند مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه گردگیر قالی می باشد. این دستگاه برای از بین بردن گرد و خاک و تمیز کردن فرش از آلودگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه که با نام خاک گیر نیز معرفی می‌شود، عموما برای فرش هایی استفاده می‌شود که گرد و خاک به نسبت بیشتری در اخیار دارند. از طرفی دیگر زمانی که گرد و خاک قالی قبل از شستشو تمیز نشوند، با استفاده از دستگاه گردگیرقالی در زمان شستشو برطرف خواهد شد.

قطار شستشو  وسایل قالی شویی

قطار شستشو از وسایل قالی شویی

بهترین قالیشویی در پرند، این دستگاه مهم‌ترین دستگاهی می باشد که در هر کارگاه قالیشویی در بهترین قالیشویی در پرند به نسبت بزرگی باید وجود داشته باشد؛ قطار شستشو اصلی‌ترین تسک و وظیفه، یعنی شستشوی قالی را انجام می‌دهد. فرآیندهای زیادی در این دستگاه تعریف شده است تا بتواند بخش اعظمی از فرآیند شستشوی قالی را انجام بدهد.
در قطار شستشو، مراحل شستشو، آب‌گیری و جمع کردن قالی انجام می‌شود. یک قطار شستشوی استاندارد، چند ویژگی مهم دارد؛

 • در مرحله اول این دستگاه باید به پمپ‌هایی برای تزریق ماده شوینده به صورتی که تعریف شده است، مجهز باشد.
 • در مرحله دوم این دستگاه باید بتواند با بازیافت آب مصرفی، شستشوی قالی را با کمترین میزان مصرف آب انجام دهد.
 • تنظیم اندازه برس‌ها با اندازه قالی، از بقیه فیچر و ویژگی‌های به خصوص در قطار شستشو می باشد.
 • این دستگاه‌ها از نظر ظرفیت کار بر اساس ۲ ویژگی دسته‌بندی می‌شوند؛ در مرحله اول عرض ورودی دستگاه است که مشخص می‌کند، حداکثر اندازه قالی ورودی به آن چقدر است. در درجه دوم نیز میزان متراژ شستشو در ساعت می باشد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی پرند

مراحل شسنشوی فرش در قالیشویی پرند

برخلاف گذشته که قالی شویی ها بیشتر از نیروهای انسانی برای شستشوی فرش ها استفاده می‌کردند و گاهی ممکن بود که قصور و کوتاهی در امر شستشو دیده شود، امروزه قالیشویی در پرند، از مجهزترین دستگاه ها برای شستشوی فرش ها استفاده می‌کنند. این باعث می‌شود که علاوه بر تمیز شدن کامل قالی، هیچگونه خسارتی به آن‌ وارد نشود.

در شستشوی فرش ها به صورت سنتی و دستی مشکلاتی همچون کشیده شدن قالی ها، عدم یکدست بودن تمیزی قالی، عدم آبکشی صحیح و … وجود دارد در حالی که مراحل شستشوی قالی در قالیشویی ها کاملا مکانیزه بوده و این مشکلات وجود نخواهند داشت.  شستشوی قالی در قالیشویی در چند مرحله انجام می‌شود که به شرح زیر می‌باشد:

بررسی سلامت قالی قبل از شستشو

بررسی سلامت قالی قبل از شستشو در قالیشویی در پرند

به صورت کلی، نیروهای تخصصی قالیشویی ها وظیفه دارند که در هنگام تحویل قالی از مشتریان و همچنین قبل از اقدام به شستشوی فرش آن را بررسی کنند تا در صورت نیاز به ترمیم، اقدامات لازم صورت پذیرد و با احتیاط بیشتری شسته شود.

بررسی قالی قبل از شستشو باعث می‌شود که مشتریان از مشکلات موجود در قالی آگاه بشوند و از کار قالی شویی رضایت داشته باشند.

گرد و غبارگیری از قالی ها

گرد و غبار گیری از قالی هادر قالیشویی در پرند

حتی اگر هر روز از جاروبرقی برای تمیز کردن قالی ها استفاده شود بازهم موادی همچون گرد و غبار به داخل بافت های قالی نفوذ می‌کنند که ممکن است در هنگام شستشو نیز خارج نشود. قالی شویی های مدرن و مکانیزه از جاروبرقی هایی با قدرت صنعتی برای خارج کردن گرد و غبار قالی ها استفاده می‌شود.

نوع سنتی، برای بیرون کردن گرد و غبار از قالی از وسایلی همچون چوب و ضربه زدن به فرش استفاده می‌شود، که ممکن است به بافت و الیاف قالی ها آسیب وارد کند. قالیشویی ها قبل از خیس شدن قالی ها از جاروهای قدرتمند برای خارج کردن گرد و غبار استفاده می‌شوند و هیچگونه و خسارتی به الیاف و بافت های آن وارد نمی‌شود.

شستن فرش ها

شستن فرش ها در قالیشویی در پرند

به صورت کلی روش های شستن فرش های ماشینی و دستبافت باهم گوناگون هستند و معمولا از مواد شوینده مختلفی برای آنها استفاده می‌شود. چنان‌چه از مواد شوینده مناسب و باکیفیت برای فرش ها خصوصا قالی های دستبافت استفاده نشود ممکن است که رنگ های آن در هم آمیخته شده و زیبایی خود را از دست بدهد.

زرد شدن بافت قالی ها و ریشه های آن معمولا به دلیل انتخاب مواد شوینده نامناسب است. زمانی که فرش ها توسط دستگاه های مکانیزه شسته می‌شوند تار و پود آن دچار آسیب و خسارت نمی‌شود و تمامی‌آلودگی ها به راحتی از بافت قالی و سطح آن جدا می‌شوند.

به صورت کلی در مرحله شستشوی فرش در  و برای شستن فرش دستبافت از کارشناسان متخصص و متبحر برای تثبیت رنگ استفاده می‌شود. همچنین در این مرحله چنانچه لکه ای بر روی فرش وجود داشته باشد باید به صورت تخصصی بررسی و برطرف شود تا در هنگام شستشو باعث تغییر رنگ قالی نشود. نیز علاوه بر شستشوی قالی از موارد مهم در خانه داری است. زیرا هم باید با دقت کافی انجام شود و هم اینکه تمیز بودن پرده ها و تشک تاثیر بسزایی در مرتب بودن منزل دارد.

آبکشی کردن قالی

ابکشی کردن قالی در قالیشویی در پرند

از دیگر مراحل شستشوی قالی که اهمیت بسیار زیادی نیز دارد می‌توان به آبکشی اشاره کرد.

عدم آبکشی درست قالی و خارج نشدن زردابه آن باعث می‌شود که بافت و ریشه های قالی زرد شوند.

در بهترین قالیشویی در رباط کریم و قالیشویی های مکانیزه برای آبکشی قالی از فشار بالای آب و همچنین دستگاه های اختصاصی که مانند سانتریفیوژ عمل می‌کنند استفاده می‌شود. این دستگاه ها به شکل استوانه ای است و قالی در داخل آن قرار گرفته می‌شوند و به چرخش درمی‌آید تا آب آن به صورت کامل گرفته شود.

خشک کردن فرش

خشک کردن فرش

آخرین مرحله از مراحل شستشوی فرش در قالیشویی ها، خشک کردن قالی ها است. در روش سنتی معمولا قالی بعد از شستشو به روی زمین، پشت‌بام و …. پهن می‌شود تا به مرور زمان خشک شود که معایب متعددی دارد.

ممکن است گرد و غبار دوباره به روی فرش بشیند و یا در فصول سرد سال زمان زیادی برای خشک شدن لازم باشد و یا در معرض برف و باران قرار بگیرد و در نهایت فرش دوباره کثیف شده و بو بگیرد. قالی شویی های مکانیزه و استاندارد از گرم خانه های مخصوص برای خشک کردن فرش ها استفاده می‌کنند و خشک شدن فرش ها در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

استفاده از خدمات قالیشویی در پرند می‌تواند مزیت های زیادی همچون صرفه جویی در هزینه ها و زمان، صرفه جویی در آب، استفاده از شوینده ها و دستگاه های تخصصی، افزایش سرعت کار و … داشته باشد و در مقایسه به شیوه های سنتی بسیار بهتر است.

قیمت قالیشویی در پرند

قیمت قالیشویی در پرند

آخر هرسال،‌ اتحادیه قالیشویی، نرخ قالیشویی را در سال جدید را با توجه به تورم، هزینه مواد اولیه و نوع خدمات  ایجاد شده، مشخص می‌کند. این قیمت در حقیقت اساس قیمت خدمات را برای هر متر مربع مشخص می‌کند. نهایتا، بعضی هزینه‌ها بازه ای دارند و بعضی هم یک مبلغ مشخص است.

طبق اصول و قوانین، هرمجموعه‌ای که هزینه‌ای بیشتر از مبالغ نرخ اتحادیه را اعلام و دریافت کند، به نوعی متخلف است. البته احتمال اینکه در بازار رقم‌های مختلفی را برای مثلا قیمت شستشوی فرش 12 متری ببینید کاملا هم صفر نیست. چون بازار واقعی این صحبت‌ها را خوب درک نمی‌کند.

مانند قیمت مواد شوینده، هزینه تعمیرات و نگهداری تجهیزات و … ثابت نمی‌ماند. البته هزینه‌ها همیشه بالاتر از نرخ‌نامه نیستند. گاهی اوقات یک شرکت یا سایت قالی شویی نرخ ‌ها و شرایط استثنائی را به دلایل گوناگون اعلام می‌کند که لزوما نشانه پایین بودن کیفیت خدماتش نیست.

قیمت شستشوی قالی ماشینی یادستبافت به چه عاملی بستگی دارد؟

مبالغی که شرکت‌ها به شما اعلام می‌کنند، با توجه به توضیحاتی که در اختیار آنها قرار می‌دهید و طبق عواملی از پیش تعیین‌شده مشخص می‌شوند. برای اینکه درک بهتری از نحوه محاسبه این هزینه‌ها داشته باشید، اینجا این فاکتورها را مرور می‌کنیم.

این‌ها مهمترین المان‌هایی هستند که روی قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارند:

اندازه و تعداد قالی ها

اندازه و تعداد قالی ها

این عمل واضح  است به توضیح احتیاج ندارد. صرف نظر از اینکه چه خدماتی مدنظرتان است، هرچه فرش‌شما بزرگ‌تر باشد، باید مبلغ بیشتری را بپردازید؛ هرچه تعداد تخته‌ها بیشتر باشد به همان نسبت، هم باید مبلغ بیشتری پرداخت شود.

جنس و نوع قالی

جنس و نوع قالی

برای بسیاری از ما، قالی‌ها نهایتا به دو دسته ماشینی و دستی تقسیم می‌شوند؛ اما فرش داریم تا فرش! و دقیقا به خاطر همین موضوع، فرش‌ها را می‌توان با خیال راحت به دستگاه‌های خودکار سپرد، اما بعضی فرش‌ها ناز دارند و باید نازشان را کشید.

بعضی قالی‌ها را با مواد شوینده و روش‌های رایج نمی‌توان تمیز کرد، و به زمان، دقت و تخصص بیشتری نیاز دارند.

شستشوی قالی ماشینی به روز و گل ابریشم هم قیمت بخصوص خود را دارد.

هزینه آن معمولا حدود دو برابر هزینه شستشوی فرش‌های ماشینی معمولی است.

روش شستشو

روش شستشو

شستشوی معمولی (به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک؛ روش سنتی تقریبا منسوخ شده است و توصیه هم نمی‌شود) و اعلاشویی و نانوشویی انجام می شود.

همان‌طور که از اسم آن می‌توان حدس زد، هزینه اعلاشویی از همه بالاتر است. حتی در نرخ قالیشویی مصوب هم ارقام مجزایی برای آن ذکر می شود. شستشو با شامپوهای صنعتی، لکه‌بری، رنگ‌برداری و رفوگری از خدمات تخصصی هستند که در سرویس اعلاشویی ارائه می‌شوند، و قیمت شستشوی فرش ۱۲ متری را حدودا چندبرابر می‌کنند.

نوع مواد شوینده

شرکت‌های قالیشویی هم می‌تواند سراغ شوینده‌های ارزان قیمت با کیفیت نه‌چندان بالا بروند که احتمالا آسیب زدن‌شان به قالی ‌ها اصلا کم نیست؛ هم می‌توانند از شوینده‌هایی استفاده کنند که کوچکترین خسارتی به بافت قالی‌های زیبای مشتریان‌شان نمی‌زند، و آلودگی‌ها را به بهترین شکل برطرف می‌کند.

اینکه یک شرکت خوب کدام‌یک از این دو گزینه را انتخاب می‌کند، مشخص است. اما باید توجه کنیم که این موضوع نمی‌تواند هیچ تاثیری روی قیمت شستشو قالی 12 متری ماشینی یا دستباف نگذارد. یکی از ساده‌ترین مثال‌ها،بحث لکه بری است. این پروسه تخصصی و حساس، به شوینده‌های ویژه‌ای احتیاج دارد که قیمت متفاوتی دارند.

به همین خاطر، دفعه بعد که رقم بالا یا نسبتا بالایی برای نرخ قالیشویی دیدید، شاید یکی از دلایلش همین باشد.

تعمیرات فرش

تعمیرات فرش

شاید شما فقط قصد شستشوی قالی‌تان را نداشته باشید. شاید تمایل داشته باشید، ترمیم‌ و تعمیرات روی آن انجام شود تا مثل روز اول بشود. بهترین قالیشویی در پرند، سبحان در این حوزه قطعا چنین خدماتی را  برای انواع فرش‌ها ارائه می‌دهد.

نکات مهم در شستشوی فرش

نکات مهم در شستشوی فرش

 طبیعی است هر چقدر که قالی را به‌ دور از خسارت مایعاتی چون شربت، نوشابه و غیره نگهدارید، نمی‌توان از گرد و غبار محیط اطراف آن کم کرد. پس، شستشوی قالی، یکی از اساسی‌ترین روش‌ها برای نگهداری و افزایش طول عمر آن محسوب می‌شود. به‌خصوص در مورد فرش دستبافت که باید تمام جوانب احتیاط را در شستشوی آن رعایت شود.

علت کدر شدن فرش چیست؟

علت کدر شدن فرش چیست؟

کدر شدن قالی ممکن است به دلایل متفاوتی اتفاق بیفتد که عبارتند از:

استفاده طولانی و راه رفتن  زیاد روی فرش

استفاده طولانی و راه رفتن زیاد روی فرش

استفاده طولانی مدت از قالی و رفت و آمد زیاد روی آن می‌تواند دلیل کدر شدن قالی و تغییر کردن رنگ آن باشد. در چنین رویه ای، الیاف قالی دیگر زیبا و شفاف نیست و ظاهری کدر و تار به خود می‌گیرند.

تابش نور آفتاب بر روی فرش

تابش نور آفتاب بر روی فرش

در بعضی موارد علت کدر شدن قالی، قرار گرفتن آن در معرض نور مستقیم آفتاب است. برای مثال امکان دارد قالی خانه شما هیچگونه آلودگی نداشته و کاملا تمیز و پاکیزه می‌باشد اما قرار گرفتن در معرض نور خورشید به مدت طولانی قالی را کدر کرده باشد. بعضی از قالی ها در مکان هایی نزدیک به پنجره قرار دارند، استفاده از قالی در چنین مکان هایی باعث می‌شود در طول روز نور  مستقیم آفتاب بیشتر به قالی تابیده شود و در نتیجه قالی دچار تغییر رنگ بیشتری خواهد شد.

غبارگیری قالی قبل از شستشوی آن

غبارگیری قالی قبل از شستشوی آن

 

غبارگیری قالی، یکی از کارهایی است که باید حتما قبل ازشستشوی آن انجام شود. گرد وخاک قالی را می‌توان به کمک جاروهای دستی یا برقی انجام داد . غبارگیری باعث می‌شود گرد و غباری که در بافت و ریشه های قالی وجود دارد از بین برود. شاید از نظر شما گرد و غبار موجود در بافت و پرزهای قالی ناچیز و کم باشد اما واقعیت آن است که می‌تواند ظواهر قالی را کدر و زشت کند .

خیس‌کردن قالی به طریق اشتباه، دلیل کدر شدن قالی

خیس کردن قالی به طریق اشتباه، دلیل کدر شدن قالی

خیس کردن قالی به روش اشتباه را هم باید به عنوان دلیل کدر شدن قالی نام برد. به یاد داشته باشید که استفاده از آب سرد یا داغ برای خیس کردن قالی روش مناسبی نیست. برای خیس کردن قالی باید از آبی که دمای ملایمی‌دارد استفاده کرد. علاوه بر این، قالی را نباید به مدت طولانی در حالت خیس نگه داشت و بعد از خیس کردن آن باید فورا آن را شستشو بدهیم.

استفاده از مواد شوینده نامناسب             استفاده از مواد شوینده نامناسب

استفاده از شوینده‌ های نامرغوب، یکی دیگر از عوامل موثر در کدر شدن قالی است. مواد شوینده ای که برای شستشوی قالی استفاده می‌شود باید با الیاف آن سازگار باشد. به عبارت دیگر شوینده قالی نباید باعث تغییر رنگ آن شود.  استفاده از شوینده ‌های نامرغوب برای شستشوی قالی، علاوه بر کدر کردن الیاف آن باعث پوسیدگی قالی و زردی ریشه ها هم میشود.

عدم آبکشی صحیح فرش

عدم ابکشی صحیح فرش

دلیل دیگری برای کدر شدن قالی، آبکشی ناقص و نادرست آن می‌باشد. آبکشی باید به گونه ای انجام شود که مواد شوینده به صورت کامل از قالی جدا شود و لابلای الیاف فرش باقی نمانند. در صورتی که قالی به صورت ناقص و نادرست آبکشی شود، بعد از خشک شدن دچار حالت تاری و کدری خواهد شد. قالی های دستباف بیشتر از سایر قالی ها با این مشکل مواجه می‌شوند. این نوع از قالی ها به دلیل آن که الیافشان طبیعی است در صورت آبکشی نادرست بیشتر دچار تغییر رنگ می‌شوند.

خشک کردن غیراصولی قالی

خشک کردن غیر اصولی قالی

خشک کردن غیراصولی قالی، را هم می‌توان دلیل کدر شدن قالی دانست. محیط هایی که گرد و غبار، دود، ریزگرد و… در آ‌ن‌ها وجود دارد مکان مناسبی برای خشک کردن قالی نیستند. خشک شدن قالی در اینگونه محیط ها باعث کدر شدن و تغییر رنگ آنها می‌شود. بنابراین توصیه می شود قالی بعد از شستشوی در یک محیط کاملا سربسته خشک بشود.

قالیشویی سبحان

قالیشویی سبحان، همواره مفتخر است، بهترین مواد شوینده و دستگاه های روز دنیا رو در مجموعه خود استفاده کند،و عنوان بهترین قالیشویی در پرند را از دید شما مردم پرند کسب کند. برای اطلاعات بیشتر، با مجموعه قالیشویی سبحان تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

21 پاسخ

 1. واقعا دمتون گرم
  چقدر کارگراتون باشخصیت و موأدبانه رفتار کردن
  بسیار خوش قول
  من ساکن پرند هستم، شعبه های دیگه رو نمیدونم ولی پرند عالی بود

  1. با سلام خدمت شما، بله ما در رباط کریم هم فعالیت داریم. با تماس با شعبه ی ما در رباط کریم همکاران ما در خدمت شما هستند. همین طور می تونید با ثبت سفارش آنلاین از تخفیف های ما استفاده کنید.

  1. سلام و درود به شما،
   بله ما در خدمت شما هستیم و شستشوی انواع فرش های شما را انجام می دهیم. شما می توانید با ثبت سفارش آنلاین از تخفیفات ما بهره مند شوید.

  1. سلام و عرض ادب خانم اسماعیلی، تعرفه ها متناسب با خدمات مورد نیاز شما متفاوت هست و قیمت هر خدمات طبق قیمت اعلام شده از اتحادیه صنف قالیشویان دریافت می شود. برای استعلام قیمت با قالیشویی ما تماس بگیرید و نوع خدمات خود را اعلام کنید.
   با تشکر از شما.

  1. با سلام به شما، بله مجموعه ی ما شستوی انوع فرش های دستبافت، ماشینی، تابلو فرش و … را انجام می دهد.

  1. با سلام خدمت شما آقای حسین زاده، بله ما به درخواست مشتری اعلاشویی هم انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما