قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

شستشوی مبل ۷ نفره در رباط کریم

مبل شویی و شستشوی مبل ۷ نفره در منزل با تجهیزات به روز

مبل شویی و شستشوی مبل ۷ نفره در منزل با تجهیزات به روز

شستشوی مبل ۷ نفره در رباط کریم، شستشوی مبل در خانه، از جمله موارد پر تقاضا با نزدیک شدن به ایام عید می باشد .مبل شویی در خانه انتخاب بهتری نسبت به انتقال مبلمان به مراکز مبل شویی است و هزینه کمتری را نیز دارد. مبل شویی در خانه نیاز به تکنسین خاص خود را دارد.

شستشوی مبل در منزل تفاوت فاحشی با شستشوی قالی و موکت دارد و باید از مواد شوینده مخصوص مبل استفاده کرد تا کمترین خسارتی به بافت و پارچه مبل وارد نشود. خشک شویی مبل باید بر اساس جنس مبل، نوع آلودگی و لکه های مبل انجام می شود. استفاده از تجهیزات مدرن در مبل شویی در خانه موجب می شود بدون کمترین خسارتی به بافت پارچه مراحل شستشوی مبل به نحو احسنت به اتمام برسد. در ادامه به نحوه مبل‌شویی در منزل و عوامل تاثیرگذار بر نرخ مبل شویی در خانه می پردازیم.

بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به قیمت بالای مبلمان برای شستشوی مبل ۷ نفره در خانه لطفا ریسک نکنید و از روش هایی مانند شستشو مبل با شامپو قالی و مبل شویی در منزل با دستگاه بخارشوی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.

مورد مهم بعدی، آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه در خانه گرفته اید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرا در صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد به مبل، موجبات پوسیدگی و از بین رفتن ساختمان داخلی مبل را فراهم می کنید.

استانداردهای خدمات خشکشویی شستشوی مبل ۷ نفره در خانه

استاندارد های خدمات خشکشویی مبل در خانه

رضایت مشتری اولین اصل مهم در خدمات شستشوی مبل ۷ نفره در خانه است. لذا هزینه شستشوی مبل ۷ نفره در خانه در قبال انجام کار با کیفیت بالاو رضایت مشتری دریافت می شود. استانداردهای مبلشویی در خانه به این ترتیب لحاظ می شود:

ارائه خدمات مبل شویی در خانه با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. با توجه به اینکه در اغلب موراد خدمات مبلشویی در منزل انجام می شود، بهتر است اقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب روی زمین صورت گیرد. استفاده از پارچه آب گیر و ضد آب در زیر مبل ها، با توجه به محیط انجام می شود.

شستشوی مبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتریباید باشد. هزینه شستشوی مبلمان برای شوینده های با کیفیت و شامپو نانو بیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی تغییر در مارک شوینده با توجه به درخواست مشتری امکان پذیر است ولی همیشه باید از شوینده های استاندارد استفاده شود.

وظیفه جابجایی کردن مبلمان در خانه در حال شستشو برعهده تکنسین می باشد. لذا خدمات مبلشویی در خانه شامل جابجایی مبل نیز می شود. قیمت مبل شویی در خانه دراین مورد بیشتر نخواهد شد. در صورتی که برای مبل شویی، ضرورت حمل به کارخانه وجود داشته باشد، برهزینه شستشوی مبل، مبلغ حمل بار نیز افزوده خواهد شد.

سرعت عمل در شستشوی مبلمان در خانه نقش بسزایی دارد. لذا بیشترین زمان برای خدمات مبل ۷ نفره در خانه، ۲ ساعت در نظر گرفته می شود و هزینه شستشوی مبل 7 نفره نیز معیار قرار می گیرد. به طور معمول خشک شدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته نیز انجام می شود.

راهکارهای شستشوی مبل پارچه ای با شامپو قالی در خانه

راهکار های شستشو مبل پارچه ای با شامپو قالی درخانه

برای شستشوی مبل راحتی و شستشوی مبل ، باید ابتدا با یک جارو برقی با مکش بالا تمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبلمان بردارید. سپس با یک شامپو غیرشیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب را درست بکنید. قبل از شروع نظافت مبل در منزل ابتدا روی پارت (PART) (پشت مبل، این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پس نداد، سپس بر روی کل پارچه بکشید. البته نحوه شستشوی مبلمان و نوع مواد شوینده برای هر نوع پارچه راحتی گوناگون است.

شستشوی مبل مخمل در منزل

شستشوی مبل مخمل در منزل

بیشترین آلودگی و کثیفی ها در مبلمان مخمل مانند مبل چستر، گاهی در قسمت دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبلمان معمولا نیاز به تمیز کردن و شستشوی خاصی ندارند و با گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط با یک لایه پارچه پوشانده شده اند و ابری در این قسمت قرار نگرفته است.

دقت کنید در هنگام شستشوی مبل در منزل به قسمت پشت مبل زیاد فشار نیاورید تا خسارت نبیند. اگر تجربه چندانی در مبل شویی در منزل ندارید، دست به این کار نزنید. مگر اینکه کار را به بهترین قالی شویی و مبل شویی بسپارید.

شستشوی مبل سلطنتی

شستشوی مبل سلطنتی

طریقه شستشوی مبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته در آن دارد، کمی گوناگون و سختمی می باشد. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاری هم دیده می شود. به همین دلیل، قیمت شستشوی مبل در خانه کمی بالاتر است. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری ها کمترین خسارتی برسد. با توجه به قیمت و وزن بالای این مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود که برای شستشوی مبل استیل از خدمات مبل شویی در منزل سبحان استفاده کنید.

شستشوی مبل چرمی در خانه

شستشوی مبل چرمی در خانه

شستشوی مبل چرمی در مقایسه با شستشوی مبل پارچه ای راحت تر انجام می شود. اما با توجه به جنس چرمی مبل، عدم استفاده از مواد شوینده مناسب می تواند قوام پارچه چرمی را بهم بزند و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین پس شستشوی مبل چرمی و شستشوی مبل با دستگاه در خانه برای این نوع مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود.

شستشوی مبل در خانه با بخارشو

شستشوی مبل در خانه با بخارشو

یکی از روش های معمول نظافت مبل استفاده از بخارشواست. شستشوی مبل با بخارشو بر اساس نوع پارچه مبل و نوع لکه ممکن است نتیجه گوناگونی بدهد. در گاهی اوقات موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه استفاده از بخارشو در هنگام شستشوی مبلمان در منزل به مبلمان آسیب برسد. در واقع شستشوی مبل با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد و نه تمیز کننده 100 درصدی لکه ها.

بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟

بهترین مواد شوینده مبل کدام است

ازمواد شوینده شیمیایی و کارخانه ای که بگذریم در همه منازل، لوازم شوینده خانگی و مناسبی وجود دارد که برای لکه بری و تمیز کردن مبل ها عالی است. برای شستشوی مبل با بخارشو می توانید از همین روش لکه بری با مواد شوینده خانگی استفاده کنید. با توجه به نوع لکه ها، باید از شوینده های متناسب آن استفاده نبود. گاهی از بهترین مواد شوینده مبل خانگی عبارتند از:

  • مبل شویی در خانه با صابون مایع

شما باید صابون مایع را در یک لیتر آب حل بکنید. از یک پارچه بدون پرز ترجیحا کتانی برای شستشوی لکه های مبل استفاده کنید. پارچه را در محلول صابون می زنیم و با آن روی لکه ها را به آرامی پاک می‌کنید. بهترین روش شستشو مبلمان پارچه ای همین است. مواظبت کنید همه مواد شوینده مبلمان را روی سطح مبل نپاشید و تنها روی لکه ها را پاک کنید.

  • مبل شویی در خانه و لکه بری با نمک

برای پاک کرده لکه چربی از روی مبلمان  یک ترفند قدیمی وجود دارد.نمک را روی قسمت لک شده بمالید و کمی مالش دهید. نمک خشک همه چربی ها را به خد جذب می کند البته برای اینکار باید کمی سرعت عمل داشته باشید و سریع چربی را پاک کنید. لکه های چربی قدیمی در بافت پارچه نفوذ کرده اند و به این راحتی پاک نمی شوند.

  • مبلشویی در خانه با الکل سفید

الکل سفید از مواد شوینده مبل بی خطراست. هر شوینده ای که استفاده می کنید را از قبل روی قسمت پشت یکی از مبلمان امتحان کنید. به این ترتیب خیالتان بابت بی ضرر بودن آن راحت می شود. برخی از پارچه های مبلی نسبت به شوینده ها واکنش نشان می دهد. هرگز الکل سفید را مستقیم روی مبل نریزید. ابتدا کمی الکل سفید را روی پارچه ریخته و سپس پارچه آغشته به الکل را روی مبلمان بکشید. به خصوص وقتی جوهر روی پارچه مبلمان پاشیده شده باشد، این روش جواب می دهد.

وسایل مورد احتیاج برای مبل شویی چیست؟

وسایل مورد احتیاج برای مبل شویی چیست؟

قبل از توضیح درباره وسایل تمیز کردن مبل باید تعیین کنید که چگونه می خواهید به مبل شویی بپردازید. اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید. طریقه شستشوی مبل بسیار راحت است. فقط با کمی شامپو قالی، اسفنج و آب نیاز دارید.

ولی اگر نیاز به مبل‌شویی در خانه دارید. وسایل مبلشویی با دستگاه تفاوت فاحشی با وسایل در دسترس شما دارد. در روش شستشوی مبل با دستگاه از دستگاه مبل شویی دریلی، دستگاه مکنده و جارو برقی صنعتی استفاده می شود.

خشکشویی مبل با دستگاه در خانه

خشکشویی مبل با دستگاه در خانه

مبل‌شویی به شکل قدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی ندارد و عملا امکان پذیر نیست. چون در این صورت هزینه حمل و نقل از نرخ مبل شویی با دستگاه بیشتر خواهد بود، ازهمین رو شستشوی مبل با دستگاه مبلشویی کاملا جایگزین روش قدیمی شده است.

نحوه مبل شویی و شستشوی مبلمان با دستگاه در خانه

نحوه مبل شویی و شستشوی مبلمان با دستگاه در خانه

شستشوی مبل با دستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یک چرخنده قرار گرفته است انجام می شود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر روی پارچه مبلی کشیده می شود. طریقه شستشوی مبل در خانه با این دستگاه به این ترتیب است که آب و مواد شوینده مبل، همزمان به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی به صورت کامل جذب می شود. به این ترتیب دیگه  آلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند و کاملا تمیز خواهد شد.

معمولا این دستگاه‌ها بر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 % آلودگی و آب ها را جذب می کنند و مبلمان را کاملا خشک می کنند. هزینه مبلشویی در خانه با این تجهیزات، در مقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت قیمت شستشوی مبلمان در خانه می توانید به تمام پروسه نظافت مبلمان نظارت داشته باشید و اطمینان کسب کنید که کمترین خسارتی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

خدمات مبلشویی با لکه برهای مناسب با جنس پارچه

در تمیز کردن معمولی مبلمان، امکان نفوذ آب به داخل مبل وجود دارد. بنابر این با عدم خشک شدن کامل بعد شستشوی امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد از مدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، مبل شویی در خانه و پرداخت هزینه مبل شویی، مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردن مبل در منزل محسوب می شود.

گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یک شستشوی سطحی از بین نخواهند رفت و نیاز به شستشوی مبل در منزل است. خدمات مبل شویی به ویژه برای مبلمان های روشن یک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید. بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها، مبل شویی در خانه است. افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را به سرعت و بدون خسارت به بافت پارچه از بین می برند. قیمت شستشوی مبلمان در خانه به نوع لکه بر مورد استفاده و تعداد مبلمان بستگی دارد.

با توجه به تنوع فراوان در جنس انواع مبلمان طبعا نظافت آن‌ها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست.  بنابراین اطلاعات لازم برای مواد شوینده متناسب، لازم است بهترین مبل شویی می باشد. تمیز کردن مبل با شوینده های متناسب با جنس پارچه مسبب حفظ بافت پارچه در انتهای مبل‌شویی می شود. همچنین استفاده از مواد شوینده خاص بر قیمت مبل شویی در منزل نیز تاثیرگذار است.

مبلشویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟

مبلشویی ارزان، شعار بسیاری از خدمات دهندگان در این زمینه است. اما هیچ ارزانی بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده ی ارزان و غیر استاندارد موجب خسارت زدن به بافت پارچه مبلی می شود و دستگاه های غیر استاندارد نتایج بدی به دنبال خواهند داشت. پس هیچ گاه با شعارهایی همچون مبلشویی ارزان یا شستشوی مبل ارزان خود را به دردسر نیاندازید. در صورتی که می توانید خدمات با کیفیت را با تعرفه شستشوی مبل مناسب از قالیشویی سبحان بخواهید و به صورت رایگان از قالیشویی سبحان قیمت بگیرید. انجام مبلشویی و جلوی چشمان شما صورت می گیرد و می توانید ناپدید شدن آلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید. هزینه مبلشویی در خانه در مقابل آسیبی که ممکن است در استفاده نادرست از مواد شوینده و لکه برها روی مبل ایجاد شود اصلا به چشم نمی آید.

قیمت مبلشویی در خانه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت مبلشویی در خانه به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به قیمت بالای مبل هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشوی مبلمان کمتر به افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت مبلشویی بر اساس تعداد مبل وهمچنین لکه بر استفاده شده گوناگون است. نرخ شستشوی مبل در خانه برای برای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه می شود و به ازای هر صندلی یا مبل اضافه, مبلغی ثابت به نرخ مبلشویی و شستشوی مبلمان با نانو اضافه خواهد شد. قالیشویی سبحان با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشته با متناسب ترین نرخ مبلشویی در خانه آماده ارائه سرویس می باشد.

قالیشویی سبحان

قالیشویی سبحان، بهترین تجهیزات رو برای شستشوی مبل ۷ نفره در رباط کریم دارا است، و برترین خدمات را برای شستشوی مبلمان در منطقه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه قالیشویی سبحان تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما