قالیشویی سبحان فعال در رباط کریم ، پرند، اسلامشهر

خشکشویی انواع خوشخواب

چرا باید تشک خوشخواب را شستشو بدهیم؟

چرا باید تشک خوشخواب را شستشو بدهیم؟

خشکشویی انواع خوشخواب، در این مقاله سعی برآن داریم که تا حدودی نحوه درست خشکشویی انواع خوشخواب را در خانه بیان کنیم. اگرچه ناگفته نماند که اصولا شستشوی تشک خوشخواب با آب کار نادرستی می‌باشد و باعث پوسیدگی تشک می‌شود، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که جهت شستشوی تشک های تخت خود از خدمات قالیشویی سبحان در این زمینه بهره لازمه را بگیرید.همه‌ی ما بعد از کار و فعالیت روزانه، گرد و خاکی که در طول روز روی لباس‌هایمان نشسته است را به تختخواب میبریم. به همین علت پتو، تشک خوشخواب و روبالشتی ما کثیف می‌شود و رنگ آن عوض می‌کند. به طور مثال اگر سر ما چرب باشد روبالشتی ما امکان دارد زرد شود. همچنین در طول خواب عرق می‌کنیم که باعث می‌شود تشک و پتو بیشتر کثیف بشود.

خشکشویی انواع خوشخواب، کاری درستی است، چرا که امکان دارد در داخل تشک حشرات کوچکی مانند ساس وجود داشته باشند این حشرات موذی در هنگام خواب از خون گرم آدم تغذیه می‌کنند. اگر بر روی تشک خود لکه های قهوه ای رنگ کوچک دارید احتمال بالا در داخل تشک ساس وجود دارد.
از آنجایی که تشک در معرض خاک خوردن است، می‌تواند محل مناسبی برای زندگی مایت ها نیز می‌باشد.

شیوه‌ درست خشکشویی انواع خوشخواب

شیوه درست خشکشویی انواع خوشخواب

برای تمیز کردن و شستشوی تشک باید به درجه حرارت آب دقت کنید. چرا که آب داغ کیفیت بافت تشک را شل می‌کند و قوام تشک از بین می‌رود بنابر این بهتر است  که از آب ولرم یا آب سرد به جهت شستشوی تشک استفاده کنید.

شستشوی تشک خوشخواب  فنردار در منزل کار پر مشقتی است و باعث خراب شدن و زنگ زدن فنرهای تشک می‌شود. اگر تشک شما فنردار نباشد می‌توانید آن را داخل حیاط یا روی تراس به راحتی پهن بکنید و با آب خیس بکنید، سپس آن را با شوینده مناسب شستشو دهید. بعد از به پایان رسیدن شستشو باید تشک را آبکشی بکنید. برای خشک شدن تشک آن را در مقابل آفتاب قرار دهید تا آب اضافی آن به صورت کامل خارج شود.

روش های شستشوی تشک خوشخواب در قالیشویی سبحان

روش های شستشو تشک خوشخواب در قالیشویی سبحان

از آنجایی که تشک های خوشخواب سنگین هستند، شستشوی آنها در محل و توسط دستگاه های بخار شوی صورت می‌پذیرد. قالیشویی سبحان شستشوی تشک در منزل را به وسیله دستگاه های مبل شویی مکانیزه مجهز در دو مرحله شستشو و خشکشویی انجام می‌دهد.

در مرحله اول شستشوی تشک، با دستگاه شستشو که شامل وکیوم های قوی بر بوده است، آلودگی‌های روی تشک از بین می‌روند. هرگونه جرم، آلودگی، گرد و غبار و … است، شسته و پاک می‌گردد. لازم به ذکراین هم  هست که کار با دستگاه‌های شستشو توسط کارشنان متخصص ما انجام می‌پذیرد.این دستگاه شامل شلنگی می‌باشد که آب و کف را مانند دستگاه بخارشوی روی قالی (خشکشویی قالی) می‌کشد و در جا آب و کف را به داخل خود می‌کشد.

بیشتر مشتریانی که سفارش مبل‌شویی در خانه دارند، سفارش شستشوی تشک های خوشخواب خود را نیز می‌دهند. چرا که دیگر نیازی به صرف هزینه ایاب و  ذهاب کارشناسان نمی باشد. پس توصیه می‌کنیم اگر سفارش مبل‌شویی در خانه دارید، یکباره از کارشناسان قالیشویی مویدی بخواهید تا سفارش شستشوی تشک های خوشخواب شما را هم نیز با صرف هزینه ای کم نسبت به سایر قالیشویی ها برایتان انجام دهند.

شوینده‌ی متناسب جهت شستشوی تشک خوشخواب

شوینده متناسب جهت شستشوی تشک خوشخواب

در واقع تمام شوینده‌های خانگی مانند مایع ظرفشویی، پودر شستشوی دستی و صابون مایع به خوبی می‌توانند خوشخواب را شستشو بکنند. برای تمیز کردن تشک خوشخواب، کمی مایع ظرفشویی یا پودر دستی را داخل آب بریزید و با آن تشک را تمیز بکنید.

آیا با شامپو فرش می‌شود تشک را شستشو کرد؟

آیا با شامپو فرش می شود تشک را شستشو کرد؟

شستشوی تشک تخت با شامپو قالی یکی از راهکارهای درست و تاثیرگذار برای حفظ بهداشت می‌باشد. ما حدود یک سوم زندگی خود را مصرف خواب می‌کنیم و تمیز کردن تشک به شادابی و بهداشت محیط خواب ما کمک می‌کند. پس چرا آن را انجام ندهیم؟!تمیز کردن تشک با شامپو قالی و ترکیبات خانگی به افزایش ماندگاری آن و همچنین کاهش آلرژی پوستی کمک می‌کند.

اگر لکه‌های قدیمی روی تشک تخت شما وجود دارد که کاملا در الیاف شما نفوذ کرده باشد و روش‌های بخصوصی برای پاک کردن آن‌ها موثر نیستند، می‌توانید از خدمات شستشوی قالیشویی سبحان استفاده کنید.

خشکشویی انواع خوشخواب در رباط کریم

خشکشویی انواع خوشخواب در رباط کریم

شستشوی تشک خوشخواب در رباط کریم با دستگاه های پیشرفته و جدید در خانه انجام می‌گیرد. برای شستشوی تشک تخت و خواب در محل را به متخصص های خشکشویی در خانه بسپارید. خواب درست و راحت بر روی تشک خوشخواب تمیز و بدون لکه داشته باشید. قالیشویی سبحان در رباط کریم با سال ها تجربه و تخصص در کمترین زمان ممکن بهترین شستشوی تشک را در منزل تحویل می‌دهد. بدون جا به جاکردن در کمترین زمان ممکن بدون ریزش آب و مواد شوینده به صورت تخصصی شستشو می‌شود.

تمیز کردن لکه ها بر روی تشک تخت اگر تازه باشد کار چندان آسانی نیست شرکت خدماتی هایی که در رباط کریم جهت فعالیت دارند. در این گونه خدمات شستشوی تشک ماهر و استاد هستند و تمام لکه ها را با برترین شکل ممکن از بین می‌برند. برای لکه برداری خوشخواب خود به هیچ عنوان از مواد شیمیایی استفاده نکنید ما در خانه و هنگام شستشوی خوشخواب آن را کامل بررسی بکنید و اگر خوشخواب دارای لکه ای باشد که با شستشو تمیز نشود. آن را با مواد لکه بر نانو پاکر و نانو سان لکه برداری می کنیم و تشکی تمیز و بدون لکه را تحویل می‌دهیم.

نرخ شستشوی تشک تخت

نرخ شستشوی خوشخواب در خانه به چند عامل بستگی دارد. نرخ شستشوی تخت خواب چند نفر و یا یک نفر بودن آن می‌باشد. مواد شوینده انتخابی برای شستشوی خوشخواب در هزینه و نرخ آن تاثیرگذار است. نوع و جنس خوشخواب نیز برای شستشو در مورد هزینه نقش به سزایی دارد. خوشخواب های ایرانی و خارجی با هم متفاوت می‌باشند. این خوشخواب ها را باید با مواد های بخصوص شسته شود تا به آن خسارتی وارد نشود. نوع شستشو و تعداد تشک ها نیز در افزایش نرخ شستشو تاثیرگذار است. شرکت هایی که جزو اتحادیه هستند تعرفه و نرخ شستشو را از این اتحادیه دریافت می‌کنند. با توجه به نرخ هزینه اعلام شده اتحادیه شستشو و خدمات خشکشویی در خانه انجام می‌دهیم.

اگر می‌خواهید که نرخ تمام شده خوشخواب خود را بدانید. با نزدیک ترین شعبه ما در محل خود تماس بگیرید. قبل از انجام کار و سفارش سرویس برای شستشوی تشک تخت از هزینه و نرخ تمام شده شستشو خبردار شوید. برای آگاهی از نرخ خشکشویی خوشخواب در خانه به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با نزدیک ترین شعبه ما تماس بگیرید. هر سوالی که در درباره شستشوی موکت و خدمات دیگر ما داشته باشید. می‌توانید از اپراتور ما سوال کنید. نرخ های ما را در پارت تعرفه های ما در بالای سایت مشاهده کنید و با شرکت های معتبر مقایسه فرمایید. بعد با ما تماس بگیرید.

انواع تشک های خوشخواب

  • تشک های دو نفره
  • خشخواب های یک نفره
  • تشک تخت بچه
  • تشک های خارجی

خدمات شستشوی تشک خوشخواب

خدمات شستشوی تشک خوشخواب در خانه به روش کاملا اصولی را از شرکت قالیشویی سبحان بخواهید. خدمات شستشوی تشک با دستگاه در سال ۱۳۸۵ در رباط کریم برای اولین بار از طرف این شرکت انجام شد. ما برای خشکشویی تشک تخت و خواب خود در خانه از دستگاه هایی که هیچ گونه خسارتی به خوشخواب وارد نمی کنند استفاده می‌کنیم.

برای ارائه خدمات شستشوی خوشخواب در خانه در همین سایت از ثبت سفارش آنلاین استفاده نمایید. و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید. بهترین خدمات خشکشویی در خانه توسط استادکار های متخصص و آموزش دیده در کمترین زمان ممکن، بهترین خدمات با عالی ترین کیفیت و نرخ مناسب و ارزان ارائه می‌دهیم.

قالیشویی سبحان

خشکشویی انواع خوشخواب، قالیشویی سبحان مفتخر است چند دهه سابقه درخشان در زمینه شستشوی انواع خوشخواب به صورت حرفه ای در رباط کریم دارا می‌باشد.برای اطلاعات بیشتر با مجموعه قالیشویی سبحان تماس بگیرید.

قالیشویی سبحان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما